Trwa ładowanie...

Urlop Anny Muchy legł w gruzach? Aktorka pokazała maila od linii lotniczych

Anna Mucha wyznała na Instagramie, że doświadczyła tego samego, co tysiące innych wczasowiczów, którzy zaplanowali urlop za granicą. Lot, którym celebrytka miała udać się na wakacje, został odwołany.

Urlop Anny Muchy legł w gruzach?Urlop Anny Muchy legł w gruzach?Źródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Anna Mucha
d20emcd

Anna Mucha planowała wyjazd na wakacje. Niestety jej urlop pokrzyżowała nagła informacja od linii lotniczych. Aktorka będzie musiała albo znaleźć inny transport, albo pożegnać się z wycieczką. Mucha krótko skomentowała wiadomość, wyraźnie nie kryjąc irytacji.

Zawiedziona Anna Mucha wyżaliła się fanom

Celebrytka mocno zdziwiła się, kiedy na skrzynce mailowej pojawił się mail od wybranych linii lotniczych. Treść maila powiadomiła aktorkę o tym, że jej lot się nie odbędzie. Tym sposobem Anna Mucha znalazła się w sytuacji, której doświadcza obecnie spora grupa osób - opóźnione i odwołane loty są bowiem teraz na porządku dziennym.

d20emcd

"Ten moment kiedy dostajesz maila nt. twojego lotu na wakacje... Także tak" - czytamy komentarz celebrytki, który został opatrzony ilustracją odpowiednią do nastroju niedoszłej urlopowiczki.

Anna Mucha nie poleci na urlop Instagram
Anna Mucha nie poleci na urlopŹródło: Instagram, fot: Anna Mucha

Z dalszej relacji Muchy dowiadujemy się, że jest to trzecia fala anulowanych lotów przewoźnika. Do chwili obecnej odwołano 3,7 tysiąca podróży. W te wakacje ma zostać odwołanych jeszcze dwa tysiące rejsów. Wedle artykułu zacytowanego przez aktorkę, linie lotnicze tłumaczą trudności brakami kadrowymi, strajkami oraz pandemią COVID-19.

Zagrała w serialu i zdobyła serca widzów

Aktorka zdobyła popularność dzięki serialowi "M jak miłość". To właśnie dzięki tej produkcji jej kariera nabrała rozmachu. Obecnie Mucha gra w produkcjach filmowych. Sprawdzała się również w roli prowadzącej popularnego programu "Dance, dance, dance".

d20emcd

Celebrytka regularnie dodaje wpisy w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani wiedzą, co się dzieje w jej życiu. Ciągle angażuje się w wiele różnych projektów. Z pewnością czekała na oderwanie się od rzeczywistości i poleniuchowanie na wakacjach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Anna Mucha opowiada o wymarzonej Polsce

d20emcd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20emcd