UrodaMakijażKrem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż. Jak wybrać najlepszy produkt do cery?

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż. Jak wybrać najlepszy produkt do cery?

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż zapewnia doskonałą ochronę.
Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż zapewnia doskonałą ochronę.

09.07.2020 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czas wakacji obliguje do wzmożonej ochrony, czyli sięgnięcia po krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż. W końcu nawet w lecie chcesz mieć zapewniony perfekcyjny makijaż bez względu na panującą pogodę. Jeśli zwrócisz uwagę na bezpieczeństwo i warstwę ochronną, zagwarantujesz sobie wakacyjną lekkość.

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż to kosmetyk obowiązkowy podczas wakacyjnych wyjść. Ochrona musi być dostosowana indywidualnie do potrzeb każdej cery, aby nie doprowadzić do przebarwień. Nie sugeruj się reklamami czy poleceniami koleżanek, ponieważ skuteczny krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż przede wszystkim musi być dobrany specjalnie dla twojej skóry.

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż – jaki filtr wybrać?

Szukając dobrego kremu z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż, w pierwszej kolejności powinnaś zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego filtru. Zwolenniczki kosmetyków naturalnych polecają korzystanie z filtrów mineralnych, znanych także jako fizyczne, ale mogą one nieco bielić skórę. W przypadku wariantów chemicznych może dojść do podrażnień i alergii, więc trzeba uważać. Następnie musisz podjąć decyzję o wyborze faktora swojego kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Popularną rekomendacją jest stosowanie kremu z SPF 30 albo wyższym – wszystko zależy od twojej cery. Przy jasnym odcieniu lepiej wybrać wyższą wartość.

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż – jaki się sprawdzi?

Tak naprawdę nie istnieje produkt doskonały, który w pełni zapewni potrzeby każdej cery. Stosując krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż, staraj się próbować kilku rozwiązań, aby znaleźć idealny produkt dla siebie. Coraz popularniejsze są kremy BB wzbogacone o filtry, dzięki czemu nie tylko wyrównują koloryt, ale także chronią przed promieniami słonecznymi. Pamiętaj, że nie osiągniesz nimi dużego krycia, za to zapewnisz sobie lekki makijaż na co dzień.

Krem z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż – postaw na minerały

Jeżeli zależy Ci na aplikacji kremu z filtrem przeciwsłonecznym pod makijaż, koniecznie zapoznaj się z kosmetykami na bazie minerałów. Większość z nich posiada wysoki faktor sięgający od 15 do 30 SPF. Posiadają one zaledwie kilka składników, więc nie musisz obawiać się alergii czy podrażnień. To sposób na lekkie i naturalne wykończenie makijażu na lato.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)