Urodziłeś się tego dnia? Masz do spłacenia dług karmiczny

Możemy mieć do spłacenia dług karmiczny
Możemy mieć do spłacenia dług karmiczny
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

23.02.2023 13:07, aktual.: 23.02.2023 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Liczby karmiczne według numerologii mają ogromny wpływ na nasze życie. Jest ich pięć i związane są z naszą datą urodzenia. Jeśli urodziliśmy się w jednym z tych dni, to oznacza, że powinniśmy spłacić dług karmiczny.

Numerologia mówi, że liczby karmiczne to 13, 14, 16, 19 i 26. Jeśli ktoś z nas przyszedł na świat tego dnia, ma do spłacenia dług z poprzednich wcieleń. Może się on objawiać pechem czy trudnościami na naszej drodze. Nie traktujmy tego, jak przekleństwa czy złego omenu, ale raczej jako wskazówkę co warto zrobić w tej sytuacji.

Liczba karmiczna 13

Karmiczna "trzynastka" związana jest z pracą. Jeśli urodziłaś się tego dnia, oznacza to, że w poprzednim wcieleniu wykorzystywałaś ciężką pracę innych i sporo leniuchowałaś. Możesz mieć problemy z utrzymaniem pracy. Dość już przerzucania swoich obowiązków na cudze barki – lepiej nauczyć się szanować pracę i podchodzić do niej odpowiedzialnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Liczba karmiczna 14

Osoby urodzone 14. dnia miesiąca mają przed sobą przepracowanie impulsywności i prawidłowe zrozumienie pojęcia wolności. Dawniej miały tendencję do hulania i stawiania tylko na przyjemności, poza tym często były egoistami. Tym razem mają szansę popracować nad charakterem.

Liczba karmiczna 16

Liczba karmiczna 16 oznacza, że potrzebujemy nauki empatii i szacunku wobec innych. Zbyt często stawialiśmy tylko na własny punkt widzenia, nie zastanawiając się, jak nasze czyny oddziałują na ludzi wokół. Dziś możemy mieć przez to problemy w relacjach, czuć się samotni albo wykorzystywani przez bliskich.

Liczba karmiczna 19

Jeśli urodziłaś się 19. dnia miesiąca, to oznacza, że w przeszłości mogłaś mocno nadużywać władzy i być despotyczna. Karma może wracać więc przez krzywdzące traktowanie cię przez obecnego szefa, ale także inne osoby, które mają nad tobą władzę, nawet symboliczną. Powinnaś nauczyć się, jak być odpowiedzialną i wyrozumiałą liderką.

Liczba karmiczna 26

Karmiczna liczba 26 to znak, że musisz zadbać o relację z samą sobą. W poprzednich wcieleniach mogłaś podchodzić do siebie, swojego ciała z niechęcią - stąd dzisiaj często zaniedbujesz siebie poprzez nałogi, często może dopadać cię złe samopoczucie. Zatroszcz się o siebie - idź do specjalisty, podejmij psychoterapię, zadbaj o zdrowe odżywianie, sen i ruch.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także