ModaUrszula Dębska grała w "Plebanii". Tak teraz wygląda

Urszula Dębska grała w "Plebanii". Tak teraz wygląda

Urszula Dębska grała w "Plebanii". Tak teraz wygląda
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
11.12.2019 10:03, aktualizacja: 11.12.2019 16:37

Urszula Dębska pojawiła się na premierze sztuki "Pomoc domowa". Wielu może pamiętać ją z roli Karoliny w jednym z najpopularniejszych polskich seriali, czyli "Plebanii".

Dębska była jedną z gwiazd, które swoją obecnością uświetniły premierę spektaklu w warszawskim Teatrze Palladium. Aktorka z uśmiechem pozowała do zdjęć fotoreporterom. W klasycznej stylizacji było jej bardzo do twarzy – postawiła na czerń. Najciekawszy element ubioru Dębskiej to krótkie futerko. Świetnie kontrastowało z jej blond włosami.

Urszula Dębska na ściance

Dębska ma 32 lata, ale dorobku może pozazdrościć jej niejedna starsza koleżanka czy kolega po fachu. Karierę aktorską rozpoczęła w wieku zaledwie 13 lat. Wtedy dołączyła do obsady serialu "Plebania", gdzie przez osiem kolejnych lat grała Karolinę Wojciechowską – wnuczkę Józefiny.

Obraz
© East News

Po odejściu z "Plebanii" Dębska stanęła na planie kolejnej produkcji, a mianowicie "Pierwszej Miłości". 32-latka chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 170 tys. osób. Urszula chętnie angażuje się w sprawy społeczne – ostatnio wystąpiła w kampanii edukacyjnej dotyczącej profilaktyki raka piersi. "Dziewczyny, pamiętajcie o samobadaniu" – apelowała Dębska. Swoją popularność wykorzystuje również w prowadzeniu marki odzieży narciarskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl