WP

Używał jej palców do odblokowywania telefonu przez sen. Został skazany za psychiczne znęcanie się nad dziewczyną

24-letni Alexander z Wielkiej Brytanii został uznany winny psychicznemu znęcaniu się nad swoją dziewczyną. Podczas gdy kobieta spała, on używał jej palca do odblokowania telefonu i odczytywania jej wiadomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chłopak musiał wiedzieć z kim dokładnie pisze i co robi jego dziewczyna
Chłopak musiał wiedzieć z kim dokładnie pisze i co robi jego dziewczyna (123RF)
WP

Alexander potrafił obudzić swoją dziewczynę Stacey w środku nocy i przepytywać ją. Zgodnie z informacjami, które podaje "Daily mail", chłopak musiał wiedzieć z kim dokładnie pisze i co robi jego dziewczyna. Później przemoc psychiczna zmieniła się w fizyczną.

Jednej nocy w 2016 roku, gdy nie otrzymał odpowiedzi na zadane pytanie, miał uderzyć Stacey w twarz. Następnie miało dochodzić do incydentów takich jak "gryzienie ręki" czy "wyginanie palców do momentu, w którym Stacey myślała, że pękną".

WP

Prokurator Rob Smith z sądu w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, skomentował działania Alexandra: "Zaczął wyżywać się na niej i był przewrażliwiony w stosunku do jej czynów. Pierwszy incydent miał miejsce w 2016, gdy oskarżony zdenerwował się, bo ona spędzała więcej czasu ze swoją rodziną niż z nim".

Alexander został uznany winnym przemocy psychicznej i dostał zakaz zbliżania się do Stacey.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP