Blisko ludziUżywał jej palców do odblokowywania telefonu przez sen. Został skazany za psychiczne znęcanie się nad dziewczyną

Używał jej palców do odblokowywania telefonu przez sen. Został skazany za psychiczne znęcanie się nad dziewczyną

Używał jej palców do odblokowywania telefonu przez sen. Został skazany za psychiczne znęcanie się nad dziewczyną
Źródło zdjęć: © 123RF
Agata Porażka

05.12.2018 19:30, aktual.: 06.12.2018 07:58

24-letni Alexander z Wielkiej Brytanii został uznany winny psychicznemu znęcaniu się nad swoją dziewczyną. Podczas gdy kobieta spała, on używał jej palca do odblokowania telefonu i odczytywania jej wiadomości.

Alexander potrafił obudzić swoją dziewczynę Stacey w środku nocy i przepytywać ją. Zgodnie z informacjami, które podaje "Daily mail", chłopak musiał wiedzieć z kim dokładnie pisze i co robi jego dziewczyna. Później przemoc psychiczna zmieniła się w fizyczną.

Jednej nocy w 2016 roku, gdy nie otrzymał odpowiedzi na zadane pytanie, miał uderzyć Stacey w twarz. Następnie miało dochodzić do incydentów takich jak "gryzienie ręki" czy "wyginanie palców do momentu, w którym Stacey myślała, że pękną".

Prokurator Rob Smith z sądu w Manchesterze w Wielkiej Brytanii, skomentował działania Alexandra: "Zaczął wyżywać się na niej i był przewrażliwiony w stosunku do jej czynów. Pierwszy incydent miał miejsce w 2016, gdy oskarżony zdenerwował się, bo ona spędzała więcej czasu ze swoją rodziną niż z nim".

Alexander został uznany winnym przemocy psychicznej i dostał zakaz zbliżania się do Stacey.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także