Blisko ludziViola Piekut zapytana o styl Agaty Kornhauser-Dudy. Co poleca pierwszej damie?

Viola Piekut zapytana o styl Agaty Kornhauser-Dudy. Co poleca pierwszej damie?

Co Viola Piekut poleca pierwszej damie?
Co Viola Piekut poleca pierwszej damie?
Źródło zdjęć: © East News | East News
15.07.2022 10:06, aktualizacja: 15.07.2022 10:53

Viola Piekut została poproszona o ocenę stylizacji pierwszej damy. Projektantka nie odpowiedziała wprost, ale zdradziła, w jakich ubraniach widziałaby Agatę Dudę. Podpowiedziała też, czym się kierować, jeżeli ciągle poszukujemy własnego stylu.

Agata Kornhauser-Duda niedawno zaskoczyła stylizacją. Pierwsza dama pojawiła się na spotkaniu z Kołem Gospodyń Wiejskich w białej marynarce oraz "spodniach-widmo", które z daleka były niewidoczne. Dotychczas żona Andrzeja Dudy wybierała raczej jednolite zestawy. Po wpadce z dolną częścią garderoby ponownie w sieci rozgorzała dyskusja na temat stylu Agaty Kornhauser-Dudy. Co w tym temacie ma do powiedzenia specjalistka od ubioru, znana polska projektantka Viola Piekut?

Viola Piekut o garderobie pierwszej damy. "Ja bym polecała taki styl"

Piekut, zapytana przez reporterkę Jastrząb Post o stylizacje żony prezydenta Polski, zaczęła wymijająco, od podkreślenia tego, że najważniejsze w ubiorze jest to, abyśmy dobrze się w nim czuli.

- Każda pod siebie wybierając kreacje, jak się czuje świetnie, to wtedy też się lepiej prezentuje, więc myślę, że to jest najlepszy wybór. Róbmy to, co czujemy, i z czym się wewnętrznie zgadzamy - słyszymy na nagraniu odpowiedź Piekut, która w ten sposób uniknęła oceny garderoby pierwszej damy.

Później Piekut przeszła do szybkiego stwierdzenia, w czym, jako projektantka, widziałaby Agatę Kornhauser-Dudę.

- Kocham bardzo garnitury, kocham żakieto-sukienki, długości za kolanko, niezwykle stylowe. Więc ja bym polecała taki styl - podkreśliła.

Zagraniczne internautki podziwiają styl żony polskiego prezydenta

Agata Kornhauser-Duda pojawiła się u boku męża podczas ostatniego szczytu NATO, który odbył się w Madrycie. W sieci pojawiło się wówczas mnóstwo wpisów dotyczących tego, jak wyglądały poszczególne europejskie pierwsze damy. Stylizacja żony Andrzeja Dudy skradła serca i zdobyła uznanie w oczach kobiet. Zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy pojawiło się na instagramowym profilu Royal Fashion Police.

"Kim jest ta kobieta na ostatnim zdjęciu? Podoba mi się jej suknia" - dopytywała się internautka, mając na myśli Agatę Dudę, która wystąpiła w bladoróżowej stylizacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!