Blisko ludziW pierwszą ciążę zaszła w wieku 14 lat. Chce mieć 17 dzieci

W pierwszą ciążę zaszła w wieku 14 lat. Chce mieć 17 dzieci

Jest w 12. ciąży. Chce mieć 17 dzieci
Jest w 12. ciąży. Chce mieć 17 dzieci
Źródło zdjęć: © Instagram @thismadmama
15.10.2021 08:53

Veronica Merritt jest mamą 11 dzieci. Kobieta prowadzi media społecznościowe, na których pokazuje jak wygląda życie dużej rodziny. Jak sama przyznaje, często mierzy się z hejtem i niezrozumieniem wśród internautów.

Veronica Merritt w pierwszą ciążę zaszła mając zaledwie 14 lat. Podkreśla jednak, że zawsze marzyła o dużej rodzinie. Niedawno poinformowała fanów, że spodziewa się 12. pociechy. Jak radzi sobie z wychowywaniem tak licznej rodziny?

"Spędziłam osiem i pół roku w ciąży"

Z pierwszym mężem ma dwójkę najstarszych dzieci. Choć pierwsze dziecko miała w tak wczesnym wieku, nie żałuje, że zdecydowała się je urodzić. Veronica skończyła szkołę średnią z wyróżnieniem. Niestety dalszą edukację uniemożliwiła choroba nerek. Teraz ma 36 lat i jest w ciąży z 12. dzieckiem.

- Niektóre dzieci były zaplanowane. Ale nie mogę stosować antykoncepcji hormonalnej, ponieważ moja choroba oznacza, że ​​mam skłonność do zakrzepów krwi. Spędziłam osiem i pół roku w ciąży. Nie wykluczam większej ilości dzieci. Marzy mi się gromadka licząca 17 pociech - wyznała Merritt, udzielając wywiadu z "Today".

Niedawno Veronica poinformowała, że jej marzenie o powiększeniu rodziny znów się spełnia.

- Wbrew obowiązującym zasadom, czy coś takiego - wspomniała na Instagramie, publikując nagranie z wizyty u lekarza, podczas której dowiedziała się o kolejnej ciąży.

Oszczędność pomaga w utrzymaniu rodziny

Veronica cieszy się z tego, że nie posiada żadnego kredytu hipotecznego. Kobieta twierdzi, że dzięki oszczędnemu trybowi życia udało się jej kupić dom. Posiadłość ma dziewięć sypialni i zaskakuje ceną. Lokum miało kosztować 20 tysięcy dolarów.

Małżeństwo po podjęciu decyzji o zakupie domu, obecnie korzysta z pomocy rządu. Merritt podkreśla jednak, że jest to chwilowe, póki bardziej nie rozkręci swojego biznesu. Mama wesołej gromadki jest artystką i sprzedaje obrazy. Dzięki działalności na Instagramie oraz TikToku ma nadzieję zdobyć więcej klientów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta