Trwa ładowanie...

W TVP znaleźli sposób na strajk niepełnosprawnych. Internauci: "jesteście obrzydliwi"

TVP Info zrobiła materiał o strajkach rodziców niepełnosprawnych w Sejmie. O komentarz poproszono matkę chorej, która zrównała protestujących z ziemią. A internauci zmiażdżyli autorów materiału.

W TVP znaleźli sposób na strajk niepełnosprawnych. Internauci: "jesteście obrzydliwi"Źródło: Screen / TVP Info
d260v8x

– Kiedy widzę agresję tych opiekunów w Sejmie, brak szacunku dla osób reprezentujących nasze państwo, to serce mi się kroi – mówiła do kamery matka niepełnosprawnej kobiety. Nagrana na tle bloku pytała: "Jak można wykorzystywać swoje niepełnosprawne dzieci do zabiegania o pieniądze?".

Co ciekawe, TVP nie przedstawiło jej widzom z imienia i nazwiska. W opisie materiału kobieta funkcjonuje jako "matka". I to zdecydowanie przeciwna protestowi części rodziców i opiekunów. –Nie wyobrażam sobie, żeby znalazła się tam moja córka. Ona by się cofnęła w rozwoju natychmiast, po kilku dniach takiego protestu – stwierdziła. – I cała praca rehabilitacyjna poszłaby na marne. Te osoby nie szczędzą swoich dzieci, niech one się cofają – dodała.

Rozmówczyni TVP Info uznała, że strajkującym zależy wyłącznie na osiągnięciu własnych celów. – Podejrzewam, że chcą pieniędzy – powiedziała. Rozmowa z nią trafiła na stronę stacji na Facebooku i szybko zaczęła się roznosić. Ruszyła lawina komentarzy - w dużej części autorstwa zszokowanych słowami "matki" widzów.

"Po prostu mi słabo", "Jeśli w piekle mają kablówkę (a w niej tylko 5 kanałów TVP), to Goebbels teraz płacze, że nie wpadł na coś takiego", "Jesteście niesamowici. Teraz zrobicie z tych rodzin wrogów ojczyzny i złodziei? Brak słów..." , "Kiedy myślę, że TVP upadło w swojej propagandzie tak nisko, że niżej już nie można, to TVP szybko mi udowadnia, że ta studnia propagandowa jednak nie ma dna!", "Jesteście obrzydliwi" – czytamy pod wywiadem.

d260v8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d260v8x