Trwa ładowanie...

W tych tamponach można uprawiać seks!

Podczas menstruacji odczuwasz jeszcze większą ochotę na seks niż zwykle? Nie jesteś jedyna! Udowodniono, że w czasie "tych dni" nasze hormony są znacznie bardziej pobudzone. Jednak ze względów higienicznych wiele z nas rezygnuje ze współżycia. Jeżeli to również twój problem, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na polskim rynku dostępne są tampony, dzięki którym już nic nie będzie stało ci na przeszkodzie.
Share
W tych tamponach można uprawiać seks!
Źródło: beppy.com
d3nrrx6

Marka Beppy stworzyła tampony, których możesz używać w trakcie okresu. Nie wierzysz? My też na początku byłyśmy sceptycznie nastawione. Spodziewałyśmy się, że to kolejny "rewolucyjny" produkt, który okaże się zwykłym bublem. Ale, gdy poznałyśmy jego unikalną technologię, szybko zmieniłyśmy zdanie. Dodajmy, że są one wyrobem certyfikowanym, posiadają certyfikat ISO 13485. Oznacza to, że spełniają wszelkie wymogi międzynarodowe.

   beppy.com
Źródło: beppy.com

Tampony Beppy wykonane są z hipoalergicznej miękkiej gąbeczki, która bez problemu dopasowuje się do ciała. Jak czytamy na stronie producenta, mają uniwersalny rozmiar i możemy je kupić w dwóch wersjach - mokrej i suchej. My szczególnie polecamy tą pierwszą, nasączoną żelem o pH zgodnym z pH kobiecej pochwy. Warto dodać, że charakteryzuje się, delikatnym, lawendowym zapachem. Jesteśmy zachwycone tym pomysłem!

d3nrrx6

Na stronie sklepu internetowego "Naturalna Płodność" dowiadujemy się, że tampon w formie gąbeczki nie utrudnia penetracji i nie brudzi członka. Ale należy pamiętać, żeby włożyć go zaraz przed stosunkiem. Dzięki temu, że dostosowuje się do ciała. Partner nie powinien odczuwać żadnych niedogodności podczas stosunku.

- Tampony wykonane są z miękkiej gąbeczki, która bez problemu dostosowuje się do ciała. Choć nie ma sznureczka, łatwo się ją wyjmuje. Tampon zapewni nam higienę, bo zatrzymuje krew menstruacyjną w trakcie stosunku - twierdzi Karina Karasińska, przedstawicielka sklepu internetowego "Naturalna Płodność". - Polki są zachwycone tym produktem. Coraz więcej kobiet pyta o te tampony. Panie, które raz już je kupiły, często po nie wracają - dodaje. Okazuje się, że nie jest to nowość. Tampony Beppy w Polsce dostępne są już od około 5 lat, a na świecie sprzedawane są od dekady.

O tamponach Beppy przeczytamy również na forach internetowych. Dziewczyny chętnie opisują swoje doświadczenia. - Skorzystałam z nich na Walentynki :) Super sprawa jak ten nieszczęsny okres pojawi się w nieodpowiednim momencie. A niestety u mnie zdarza się to często. Są droższe, ale wiadomo że nie używa się ich przez cały okres - pisze jedna z nich. - Używałam obydwa rodzaje, ale przez to że suche są tańsze kupuję teraz tylko DRY - dodaje kolejna.

   beppy.com
Źródło: beppy.com

Jedna z dziewcząt wytłumaczyła, jak je wyjmować: - Włóż palec do specjalnego otworu i pociągnij tampon. Może być wygodniej gdy podniesiesz jedną nogę. Jeśli są jeszcze problemy, to możesz wprowadzić trochę wody do pochwy, tampon wtedy przesunie się w dół szybciej. Nigdy nie wyrzucaj go do toalety, bo może się zatkać - czytamy na forum.

d3nrrx6

Według informacji podanej na etykiecie, zapewniają niewidzialną ochronę nawet do 8 godzin, czyli znacznie dłużej niż zwykły tampon. Brak przewwskazań oznacza, że każda z nas bez obaw może ich używać. Ich cena jest kilka razy wyższa od ceny zwykłych tamponów. Można kupić je w sklepach internetowych i wybranych aptekach za około 40 zł. Dodajmy, że w każdym opakowaniu znajdziemy 8 sztuk. Mają szansę sprzedażowym hitem?

Polecamy także: Modelka Lauren Wasser straciła nogę. Walczy z producentem tamponów o odszkodowanie

d3nrrx6

Podziel się opinią

Share
d3nrrx6
d3nrrx6