ycipk-u4u7so

W tym sezonie rozświetlamy skórę. Poznaj polecane kosmetyki

Intensywnie rozświetlona skóra to ostatni krzyk mody w zakresie pielęgnacji. Wbrew pozorom bez wysiłku osiągniesz efekt rozpromienionej skóry. Wystarczy, że sięgniesz po dobry krem rozświetlający.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym sezonie rozświetlamy skórę. Poznaj polecane kosmetyki
(Shutterstock.com)
ycipk-u4u7so

Do niedawna najważniejsze było zmatowienie skóry. Matowa skóra być może sprawdzi się w przypadku nastolatek, ale większości z nas nie wyjdzie na dobre. Ustalmy jedno: z matową twarzą nie stajemy się młodsze i piękniejsze. Ba, matowa skóra podkreśla nawet najdrobniejsze zmarszczki i bruzdy. Co innego rozświetlona skóra. Zachwyca naturalnym blaskiem, wygląda na wypoczętą, jest pełna zdrowia. Jeśli więc chcesz wyglądać promienniej, stosuj kosmetyki rozświetlające. Krem rozświetlający może nawet okazać się potrzebniejszy niż przeciwzmarszczkowy, ponieważ roziskrzona skóra skutecznie odwraca uwagę od zmarszczek.

Wyjątkowa pielęgnacja dla skóry

Jednym z najczęściej stosowanych składników rozświetlających jest ekstrakt z perły. Jego skuteczność wynika z tego, że zmielony proszek perłowy tworzy na powierzchni skóry odbijający światło film, która w efekcie lśni naturalnym blaskiem. Nic dziwnego, że krem rozświetlający z wyciągiem z perły działa jak zastrzyk promienności dla zmęczonej i pozbawionej blasku skóry. Już po pierwszej aplikacji różnica jest diametralna. Skóra nabiera młodzieńczego blasku, który znacznie zmniejsza widoczność zmarszczek oraz innych oznak starzenia się. Co więcej, perła to nie tylko nadawanie skórze blasku. Świetnie nawilża i zmiękcza skórę, dzięki czemu nie tylko wygląda promienniej, ale jej kondycja ulega znacznej poprawie. A więc stosuj krem rozświetlający jak najczęściej!

Promienna skóra skutecznie odwraca uwagę od zmarszczek, o czym powinny pamiętać przede wszystkim posiadaczki skóry dojrzałej. To właśnie krem rozświetlający jest najlepszym kosmetycznym wyborem dla pań, na których skórze czas odcisnął piętno. Warto przy tym sięgać po kremy bogate w składniki o możliwie najszerszym działaniu. Zaliczamy do nich m.in. kawior. Kosmetyki z kawiorem pielęgnują skórę na wiele sposobów.

Jednym z nich jest intensywne rozświetlanie zmęczonej i pozbawionej witalności skóry. Rozświetlona i odmłodzona skóra zachwyca ponadczasowym pięknem, a jednocześnie korzysta z ze wszystkich kosmetycznych korzyści, które zapewnia krem rozświetlający z kawiorem.

Krem rozświetlający to skuteczny sposób na roziskrzenie skóry w kilka chwil. Sprawdź sama, a już nie wrócisz do matowego finiszu.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4u7so