GwiazdyWarnke wie, jak zaskoczyć. Zmieniła się nie do poznania

Warnke wie, jak zaskoczyć. Zmieniła się nie do poznania

Warnke wie, jak zaskoczyć. Zmieniła się nie do poznania
Źródło zdjęć: © Instagram / Kasia Warnke
Karolina Błaszkiewicz

14.04.2018 09:18, aktual.: 14.04.2018 09:30

Ledwo przyzwyczailiśmy się do krótkich włosów Kasi Warnke, a ona znów zaszalała. Dla roli zawodniczki MMA zgoliła to, co jeszcze jej zostało. I trzeba przyznać: wygląda pięknie.

Aktorka wrzuciła zdjęcie, na którym nie ma śladu po i tak już krótko ściętych włosach. Teraz Warnke z dumą prezentuje nam łysą głowę. "Krótko i na temat" – skomentowała swoją przemianę. 40-latka przeszła ją nie bez powodu. Aktualnie bierze udział w zdjęciach do filmu o sztukach walki. Gra w nim u boku męża Piotra Stramowskiego. Oboje wcielają się w zawodników MMA.

Kariera aktorska Warnke nabrała rozpędu w połowie 2017 roku. Wtedy weszła na plan "Botoksu" Patryka Vegi, który powierzył jej rolę delikatnej ginekolożki. I chociaż obraz spotkał się z dużą krytyką, Warnke zebrała pozytywne recenzje. W rozmowie z nami przyznała, że długo czekała na swój moment i nie wstydzi się mówić: "Jestem celebrytką, dzięki temu mam to, co mam".

Aktorka lubi być w centrum zainteresowania mediów. Mimo że nie uważa, by celowo je prowokowała, to takimi zdjęciami, jak najnowsze, wzbudza ciekawość. Fotka ogolonej głowy w kilkanaście godzin zebrała ponad 11 tys. lajków na Instagramie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także