Wciąż słyszą te same pytania. Bliźniaczki syjamskie odpowiedziały

Wciąż słyszą te same pytania. Bliźniaczki syjamskie odpowiedziały

Wciąż słyszą te same pytania. Bliźniaczki syjamskie odpowiedziały
Wciąż słyszą te same pytania. Bliźniaczki syjamskie odpowiedziały
Źródło zdjęć: © Instagram
13.04.2024 14:21, aktualizacja: 13.04.2024 16:41

Carmen i Lupita Andrade to pochodzące z Meksyku bliźniaczki syjamskie. Ze względu na swój wygląd często słyszą pod swoim adresem niewybredne komentarze i wścibskie pytania. Postanowiły odpowiedzieć na kilka z nich.

Meksykanki przyszły na świat w 2000 roku. Obecnie 23-latki mieszkają w Connecticut w Stanach Zjednoczonych. Są połączone ze sobą korpusami, każda z nich ma po dwie ręce i jednej nodze.

Bliźniaczki zdają sobie sprawę z faktu, że ich wygląd przyciąga wzrok i może rodzić pytania, dlatego postanowiły na nie odpowiedzieć. Zamieściły w mediach społecznościowych filmik, na którym poruszyły nawet na najbardziej intymne kwestie.

Szczere odpowiedzi

"Zrobimy serię pytań i odpowiedzi, bo niektórzy z was nie mogą się, ku**a, zamknąć" – powiedziała Lupita na początku zamieszczonego na TikToku nagrania, które obejrzano już ponad 9,9 miliona razy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Następnie przeszły do odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i komentarze. Podkreśliły m.in. że mają dwa osobne mózgi, więc gdy jedna jest zmęczona, druga wcale taka nie musi być. Dzięki temu jedna może spokojnie spać, a druga czuwać.

- Jesteśmy odrębnymi osobami - podkreśliły wspólnie. Zaznaczyły, że w związku z tym mają odrębne dowody osobiste.

Mają też dwa żołądki, więc w innym czasie odczuwają sytość, jednak ze względu na wspólny krwioobieg, gdy jedna wypije alkohol, skutki odczuwa też druga.

Mówią o śmierci i intymności

Na nagraniu poruszyły też kwestię związaną ze śmiercią. Internauci zastanawiali się, co będzie, gdy jedna z bliźniaczek umrze. Odpowiedziały, że z racji wspólnego krwioobiegu, gdy jedna odejdzie, u drugiej prawdopodobnie dojdzie do sepsy i w konsekwencji po pewnym czasie także do śmierci.

Wyznały też, że obydwie odczuwają dolegliwości związane z endometriozą, a Carmen podkreśliła, że jej chłopak spotyka się tylko z nią. - Ja nie chcę nikogo - podkreśliła Lupita.

- Nie możemy mieć dzieci, nie chcemy mieć dzieci, mój partner czuje to samo - zaznaczyła Carmen.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta