Jedna z nich jest w związku. Otwarcie mówią o życiu intymnym

Jedna z nich jest w związku. Otwarcie mówią o życiu intymnym

Bliźniaczki syjamskie opowiadają o swoim życiu
Bliźniaczki syjamskie opowiadają o swoim życiu
Źródło zdjęć: © Instagram | carmen_andrade2000
09.04.2024 13:47, aktualizacja: 09.04.2024 14:49

"To zabawne, ponieważ ja zasypiam później niż Lupita, ale kiedy Daniel nocuje, jest odwrotnie. Ja zasypiam, a on rozmawia z moją siostrą" - opowiada Carmen, która od trzech lat ma chłopaka, ale z nim nie współżyje. Jej syjamska siostra jest aseksualna.

Carmen i Lupita Andrade mają 23 lata. Urodziły się w Meksyku jako bliźniaczki syjamskie. Są połączone korpusem, mają po dwie ręce i po jednej nodze. Lekarze na początku nie dawali im dużych szans na przeżycie. Niemożliwe było też ich rozdzielenie, bo Carmen i Lupita współdzielą zbyt wiele organów wewnętrznych.

Mimo to bliźniaczki radzą sobie świetnie. Wspólnie pokonują problemy życia codziennego. Są aktywne w mediach społecznościowych, gdzie często odpowiadają na pytania internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Różni je orientacja seksualna

Lupite i Carmen wiele różni, między innymi podejście do spraw sercowych i randkowania. Carmen jest heteronormatywną kobietą, która od trzech lat jest w związku z Danielem, którego poznała na portalu randkowym. Z kolei Lupita jest aseksualna.

"Nigdy nie ukrywałam, że jesteśmy bliźniaczkami syjamskimi. Dostawałam dużo wiadomości od fetyszystów" - mówi.

Ich związek wymaga kompromisów. Siostry znalazły jednak złoty środek.

"Czasem źle mi z tym, że chcę spędzać z Danielem tak dużo czasu, więc staramy się iść na kompromis. Lupita wybiera dla nas miejsce, do którego się wybierzemy i co będziemy robić" - dzieliła się doświadczeniem ze swoich pierwszych randek.

Para myśli o wspólnej przyszłości

Lupita cieszy się szczęściem pary, choć funkcjonowanie w takim układzie to wyzwanie. Carmen stwierdza jednak, że jej chłopak ma świetną relację z jej siostrą.

"To zabawne, ponieważ ja zasypiam później niż Lupita, ale kiedy Daniel nocuje, jest odwrotnie. Ja zasypiam, a on rozmawia z moją siostrą" - opowiada.

Carmen i Daniel nie współżyją, ale mają już za sobą rozmowę o zaręczynach i wspólnym życiu. Para nie chce mieć jednak dzieci.

"Daniel i ja uwielbiamy dzieci, ale nie chcemy mieć własnych. Bycie psią mamą w zupełności mi wystarcza! Lupita i ja nie możemy zajść w ciążę" - tłumaczy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta