Weekendowy horoskop miłosny – 19-21 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 19‑21 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny 19-21 maja
Weekendowy horoskop miłosny 19-21 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | © Rido
19.05.2023 20:01

Horoskop miłosny 19-21 maja. Dla niektórych rozkwit uczuć, dla innych smutne rozczarowania. W ten weekend temperatura uczuć zdecydowanie wzrośnie, w końcu mamy już wiosnę! Komu przyniesie szczęście w miłości?

Baran – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Samotne Barany, które czują, że w ich życiu uczuciowym nie wszystko układa się tak, jak trzeba, i nikomu jakoś nie zapadają w pamięć i serce, wkrótce doświadczą nieoczekiwanej zmiany na lepsze. Jak to mówią: dobre rzeczy zdarzają się tym, którzy czekają, a Barany czekały już zbyt długo na swoją bratnią duszę. Trafią na nią przypadkiem, gdy przestaną szukać i najmniej będą się tego spodziewać.

Byk – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Rodzący się nieśmiało flirt napotka nieoczekiwane problem i gwałtowny koniec. Byk uświadomi sobie, że to nie była właściwa osoba, a dzielące ich różnice są nie do pogodzenia. Zresztą, dla samotnych osób to i tak nie był dobry czas na związki. Jeśli Byk marzy o partnerze na całe życie, musi jeszcze trochę poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Gwiazdy szykują dla niego niespodziankę.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt poczują, że zbyt szybko zakończyły pewną relację, która mogła przerodzić się w coś pięknego. Niestety, na drodze do szczęścia stanęła ich kapryśna, porywcza natura i niewielki problem nagle urósł do niesamowitego dramatu. Teraz Bliźnięta będą łamać sobie głowę, jak mogę to naprawić, jednak jest już za późno. Nie ma dla nich powrotu, zostały trwale skreślone.

Rak – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Aura miłości otoczy romantycznego Raka z każdej strony. Będzie emanować energią i pewnością siebie, która przyciągnie do niego potencjalnych partnerów – dostatecznie atrakcyjnych, aby serce Raka drgnęło z nadzieją. Nie warto jednak śpieszyć się z decyzjami, trzeba dać sobie dość czasu, aby naprawdę poznać tę drugą osobę i dzięki temu zbudować trwałą i pasjonującą relację.

Lew – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Miłostki i romanse zaczną odgrywać nieco mniejszą rolę w życiu zodiakalnego Lwa. Osoby w stałych związkach znalazły już swoje drugie połówki, więc nie mają czego szukać, z kolei samotni czują się rozczarowani tym, co ostatnio ich spotkało. Te przygody zniechęciły ich do dalszych poszukiwań, dlatego Lwy postanowią skupić się na czymś innym: pracy, osobistym rozwoju i własnych zainteresowaniach.

Panna – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Zajęte Panny otrzymają możliwość pogłębienia relacji w związku oraz zbudowania silniejszej więzi emocjonalnej z partnerem. Będą skłonne poświęcić temu sporo czasu i wysiłku, skupiając się na efekcie końcowym. Samotne Panny będą próbować szukać swojego szczęścia, ale gwiazdy nie są pewne, czy znajdą je akurat w tym okresie. Możliwe, że przyjdzie im nieco poczekać na drugą połówkę.

Waga – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Serce samotnej Wagi znajdzie się pod wpływem romantycznych uniesień. Może poczuć nieoczekiwane pragnienie, aby w końcu osiągnąć bezpieczną stabilizację w związku z pewną wyjątkową osobą. Prawdopodobnie odpowiedni kandydat lub kandydatka znajduje się już na horyzoncie, trzeba tylko dać mu znak. Warto otworzyć się na miłość i stworzyć razem coś pięknego tej wiosny.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Skorpiony będą się cieszyć sielanką i harmonią w związku. Przeżyły ostatnio wiele wzlotów i upadków, więcej im do szczęścia nie potrzeba. Z kolei samotne osoby poczują zew przygody – zapragną spróbować czegoś nowego z kimś nowym. Będą się przy tym dobrze bawić i na pewno niczego nie pożałują, chociaż nie wszystkimi szczegółami tych podbojów będą w stanie podzielić się ze znajomymi.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Nadchodzący weekend przyniesie Strzelcom wiele okazji do romantycznych przygód. Nie wszystkie okażą się poważne, jednak nie zawsze o to chodzi. To znak, który lubi zabawić się bez zobowiązań, dlatego powinien korzystać z życia. Oczywiście jeśli nie krzywdzi przy tym drugiej strony. Powinien jasno wyrażać swoje intencje, aby nie narażać się na rozczarowania czy pretensję… Albo zemstę!

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Zajęte Koziorożce mogą mieć problemy z poradzeniem sobie z atakami zazdrości. Nie zawsze rozumieją, że zaufanie jest w związku najważniejsze – wolą mieć pewność. Sprawdzanie, czy testowanie partnera jednak rzadko przynosi pozytywne skutki, częściej kończy się awanturą i łzami. Koziorożce powinny przyjąć do siebie tę wielką prawdę i zapanować nad zaborczością.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Weekend niesie dla Wodnika niezwykły rozkwit uczuć, szczególnie dla osób będących w świeżych związkach, które ani na chwilę nie będą w stanie oderwać od siebie oczu i rąk. Osoby samotne również nie będą narzekać na brak propozycji, ponieważ staną się teraz wyjątkowo atrakcyjne. Poczują w sobie też odwagę, aby nie tylko bezradnie czekać, ale w końcu przejąć inicjatywę i wykonać pierwszy krok.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny, 19-21.05.2023

Nieśmiałe Ryby poczują drgnienie serca, jednak niekoniecznie będą wiedzieć, co z tym zrobić. Rozterki miłosne mogą zepsuć im weekend, gdy będą się martwić swoją samotnością, nie znajdując rozwiązania. Tymczasem osoby w stałych związkach czeka prawdziwa sielanka. Pojawią się odważne i zdecydowane deklaracje na drodze do stworzenia prawdziwej rodziny.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!