Trwa ładowanie...
d1ci08n

Weronika Rosati i Magdalena Środa. Aktorka pokazała wspólne zdjęcie

Weronika Rosati wróciła do Polski, by spotkać się w sądzie z Robertem Śmigielskim. Aktorkę zajmują też inne sprawy. Widziała się z Magdaleną Środą. Być może ma to związek z planami Rosati dotyczącymi założenia fundacji pomagającej kobietom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati walczy o sprawiedliwość dla kobiet
Weronika Rosati walczy o sprawiedliwość dla kobiet (ONS.pl)
d1ci08n

Weronika Rosati i Magdalena Środa

Na instagramowym profilu Weroniki Rosati pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Magdaleną Środą. To ta znana i ceniona socjolożka przeprowadziła wywiad z aktorką dla "Wysokich Obcasów". Rosati opowiedziała jej o życiu u boku ortopedy Roberta Śmigielskiego. Jej wyznała, że ten miał stosować wobec niej przemoc.

d1ci08n

Po tym wywiadzie Rosati została nieoficjalną ambasadorką samotnych matek. Jak mówiła, dostaje setki wiadomości od kobiet, które były tłamszone przez ojców swoich dzieci. Aktorka postanowiła coś z tym zrobić.

Weronika Rosati – fundacja

Niedawno 35-latka oświadczyła, że planuje założyć organizację, która będzie pomagać kobietom – zarówno pod względem psychologicznym, jak i prawnym. Spotkanie z Magdaleną Środą może mieć z tymi planami jakiś związek. "Działamy" – napisała.

Zobacz także: #11pytań o niewolnictwo i handel ludźmi CAŁOŚĆ

Sama Rosati nadal prowadzi spór z ojcem swojej córki Elizabeth. Ona i Robert Śmigielski spotkali się już dwukrotnie na sali sądowej. Weronice zależy na podtrzymaniu zakazu zbliżenia się Śmigielskiego do niej jako byłej partnerki oraz pozostawienia jej nazwiska przy imieniu córki. Aktorka chce również rozwiązać kwestię alimentów.

d1ci08n

Robert Śmigielski przekonuje, że nigdy nie podniósł ręki na Rosati i że próbował się z nią polubownie dogadać w sprawie opieki nad córką. Wydał nawet specjalne oświadczenie na wyłączność dla redakcji WP Kobieta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ci08n

Podziel się opinią

Share

d1ci08n

d1ci08n