ycipk-pg9xse

Weronika Rosati na festiwalu w Cannes. Ładnie, ale bez szału

Weronika Rosati pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. To jedno z najważniejszych wydarzeń roku. Do nadmorskiego, francuskiego miasta zjeżdżają się najbardziej znane nazwiska z całego świata. Wśród gwiazd znajdują się także Polacy, w tym Weronika Rosati.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Cannes
Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Cannes (ONS.pl)
ycipk-pg9xse

Weronika Rosati w Cannes

Weronika Rosati jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Na czerwony dywan podczas Festiwalu Filmowego w Cannes włożyła przewiewną suknię z głębokim dekoltem do samej ziemi. Nie przyciągnęła takiej uwagi jak kreacje Anji Rubik czy Grażyny Torbickiej. W porównaniu do stylizacji tych pań, suknia Rosati była bardzo stonowana, szczególnie jak na czerwony dywan.

ONS.pl
Podziel się
ycipk-pg9xse

Suknia za to podkreśliła zgrabną figurę Weroniki, a delikatny makijaż i dziewczęca biżuteria były dobrze dopasowane do jej urody.

Festiwal filmowy w Cannes jest najbardziej prestiżowym festiwalem w Europie. Co roku zjeżdżają się na niego najważniejsze nazwiska ze świata gwiazd, by obejrzeć wyświetlane na ekranach filmy i uczestniczyć w imprezach, które im towarzyszą. Choć Weronika Rosati nie występuje w żadnym z filmów pokazywanych w Cannes, zapewne przyjechała tam, by uczestniczyć w artystycznej części festiwalu jako widz.

ycipk-pg9xse

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij je nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pg9xse

ycipk-pg9xse
ycipk-pg9xse