Blisko ludziWeronika Rosati pokazała treść prywatnych e-maili do Śmigielskiego. "Ty jej w życiu nie kupiłeś nic"

Weronika Rosati pokazała treść prywatnych e‑maili do Śmigielskiego. "Ty jej w życiu nie kupiłeś nic"

Weronika Rosati pokazała treść prywatnych e-maili do Śmigielskiego. "Ty jej w życiu nie kupiłeś nic"
Źródło zdjęć: © Getty Images
11.10.2019 07:38, aktualizacja: 11.10.2019 14:01

Weronika Rosati udostępniła za pośrednictwem mediów społecznościowych treść prywatnej korespondencji z Robertem Śmigielskim. Z e-maili wynika, że jej były partner nie dokłada się do utrzymania ich córki i nie płaci alimentów.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu Kobiet Weronika Rosati po raz kolejny przyznała publicznie, że miała być ofiarą przemocy ze strony swojego partnera. Teraz zamieściła na Instagramie screeny wiadomości, jakie wysłała Śmigielskiemu. Ortopeda ma unikać płacenia alimentów zasądzonych przez sąd.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski walczą o córkę

"Od wielu tygodni prosiłam, byś kupił wózek dla dziecka i nawet mi na to nie odpowiedziałeś. Za wszystko płacę i wszystko dziecku kupuję, ty jej w życiu nie kupiłeś nic" – czytamy w jednym z e-maili Rosati do Śmigielskiego. Aktorka poprosiła o zwrot kosztów, a do wiadomości dołączyła paragon. "Czemu ojciec, który zarabia ponad 100 000 zł miesięcznie, żałuje pieniędzy na jej wózek? Naprawdę przykre" – zakończyła wiadomość aktorka.

W kolejnych e-mailach Rosati przypomina byłemu partnerowi o obowiązku płacenia alimentów. O tym, że Śmigielski nie łoży na wychowanie córki, jako pierwszy poinformował Pudelek. Jak wyjawił informator serwisu, ortopedzie miało "nie przyjść do głowy", żeby dołożyć się do opłacenia kliniki, w której rodziła Rosati. Dziewczynka miała również nigdy nie dostać od ojca prezentu na urodziny czy święta.

W marcu tego roku Weronika Rosati oskarżyła Śmigielskiego o stosowanie przemocy fizycznej, psychicznej i ekonomicznej. Na łamach "Wysokich Obcasów" przyznała, że miała być ofiarą, a były partner miał ją bić również w czasie ciąży. Od kilku miesięcy Rosati i Śmigielski upubliczniają informacje o swoim rozstaniu. Ortopeda zaprzecza słowom byłej partnerki, co potwierdza jego pełnomocniczka.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta