Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
mama
08-08-2017 12:18

Weź udział w konkursie "Jestem mamą, karmię piersią"!

Mleko matki to jeden z najcenniejszych prezentów, jaki może ofiarować mama swojemu dziecku. Naturalny antybiotyk, bomba witaminowa i najlepszy sposób na stworzenie wyjątkowej i niezwykle cennej więzi między matką a dzieckiem. Dlatego tak ważne jest, by wciąż o tym mówić i zachęcać przyszłe oraz młode mamy do naturalnego karmienia piersią. WP Kobieta robi to od dawna, wspierając różnego rodzaju inicjatywy, opisując historie znanych mam i zachęcając do publicznego karmienia piersią. Teraz chce, abyś dołączyła do nas i opowiedziała nam o tym, jak Ty karmisz piersią. Zapraszamy Cię do udziału w konkursie "Jestem mamą, karmię piersią". Nagrody czekają!

Weź udział w konkursie "Jestem mamą, karmię piersią"!Źródło: 123RF.COM
d3k4g84
d3k4g84

Jeśli jesteś karmiącą mamą i chcesz wziąć udział w konkursie, prześlij nam swoje zdjęcie, na którym karmisz piersią, na adres dziejesie@wp.pl z dopiskiem "Jestem mamą, karmię piersią". Konkurs trwa od 8 do 11 sierpnia 2017 roku włącznie, a w zgłoszeniu powinna pojawić się również informacja, jaką nagrodą jesteś zainteresowana (podaj tytuł wybranej książki) oraz adres korespondencyjny.

Na 10 najciekawszych fotografii czekają nagrody w postaci książek ufundowanych przez Grupę Wydawniczą Helion: "Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo?" Natalii Wiśniewskiej oraz "Mamie na ratunek. Karmienie piersią" Suzanne Fredregill. Szczegóły konkursu, a także pełny regulamin, znajdziesz TUTAJ.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeszcze raz zapraszamy Cię do udziału w konkursie, który ma na celu pokazać, jak piękne i ważne jest karmienie piersią. Niech to będzie początek naszej wspólnej, wielkiej akcji!

d3k4g84
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k4g84