Blisko ludziWielkanoc 2020. Małgorzata Socha pokazała stół wielkanocny. Fanów zastanawia liczba talerzy

Wielkanoc 2020. Małgorzata Socha pokazała stół wielkanocny. Fanów zastanawia liczba talerzy

Wielkanoc 2020. Małgorzata Socha pokazała stół wielkanocny. Fanów zastanawia liczba talerzy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
12.04.2020 10:49, aktualizacja: 12.04.2020 11:09

Pomimo pandemii koronawirusa większość Polaków stara się jak najlepiej przeżyć tegoroczną Wielkanoc. Małgorzata Socha, ze względu na przymusową izolację, święta spędza w domu. Zanim zasiadła do śniadania wielkanocnego, opublikowała post w mediach społecznościowych, który odbił się szerokim echem.

Małgorzata Socha udostępniła na instagramowym koncie zdjęcie wielkanocnego stołu. Widzimy na nim przygotowane talerze do żurku lub białego barszczu, rzeżuchę, twarożek i sałatkę. Typowe śniadanie wielkanocne. Aktorka zadbała również o piękną zastawę. Na białym obrusie postawiła klasyczne nakrycia. Uroku dodają zielone serwety. "Gotowi do wielkanocnego śniadania. Spokojnych i zdrowych świąt!" - oznajmiła.

Wielkanoc 2020 w dobie pandemii. Pytania do Małgorzaty Sochy

Tegoroczne święta wielkanocne w większości polskich domów będą wyglądały inaczej niż dotychczas. W dobie pandemii koronawirusa wiele osób spędzi ten wyjątkowy czas z daleka od swoich rodzin. Władze apelują do Polaków, aby pozostali w domach i nie przemieszczali się.

Dlatego jedna z internautek zdziwiła się, że u Małgorzaty Sochy jest aż 8 nakryć. "Czemu aż tak dużo talerzy? Miało być #zostańwdomu, a tu widzę coś innego...." - napisała. Kolejna fanka przypomniała, że aktorka ma trójkę dzieci i męża, więc zastanawia ją fakt jeszcze dwóch dodatkowych talerzy.

Z kolei następna osoba zwróciła uwagę, że przy jednym nakryciu nieodpowiednio umieszczone są sztućce. "Pani Małgosiu zamienione są sztućce przy pierwszym talerzyku z brzegu" - zaznacza. Kto, by przypuszczał, że post, w którym aktorka składa życzenia, wywoła taką dyskusję...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta