Blisko ludziWiemy, czego faceci pragną w łóżku. Większość wybrała...

Wiemy, czego faceci pragną w łóżku. Większość wybrała...

Wiemy, czego faceci pragną w łóżku. Większość wybrała...
Aleksandra Hangel

01.05.2018 19:39, aktual.: 01.05.2018 20:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy człowiek ma swoje indywidualne upodobania seksualne. Jedni lubią zgaszone światło i kadzidełka, a inni gadżety erotyczne. Jednak w momencie, kiedy mamy wskazać swoją ulubioną pozycję seksualną, jesteśmy wyjątkowo zgodni!

Kobiety i mężczyźni od seksu oczekują z reguły czegoś innego. Płci pięknej zależy przede wszystkim na delikatności i zacieśnianiu więzi z partnerem, zaś mężczyźni skupiają się raczej na fizycznych aspektach całego aktu. Jednak kiedy w grę wchodzi określenie ulubionej pozycji seksualnej, okazuje się, że w zasadzie lubimy w łóżku to samo, czyli pozycję ”na pieska”, w której partner znajduje się z tyłu kobiety.

Okazuje się, że zarówno mężczyźni jak i kobiety czerpią z niej najwięcej przyjemności. Gwarantuje to głęboka penetracja i intensywna stymulacja łechtaczki. Badania na temat ulubionej pozycji obu płci przygotował portal Dr.Ed.com, który przepytał ponad 2 tys. ochotników, jakie są ich łóżkowe upodobania.

Aż 35 proc. ankietowanych zaznaczyło pozycję ”na pieska” jako preferowaną. Drugie miejsce zajęła pozycja misjonarska, zaś podium zamyka ”kowbojka”. I chociaż obydwie płcie zgodziły się co do numeru jeden, to ich następne wybory nieco się od siebie różnią. Panie na drugim miejscu stawiają pozycję misjonarską, nazywając ją najbardziej romantyczną pozycją seksualną wszech czasów. Z kolei panowie uwielbiają moment, kiedy to partnerka jest na górze. Dlatego wybierają klasyczną lub odwróconą ”kowbojkę”.

To pozycje, które ankietowani zdążyli już przetestować i dopracować do perfekcji. Gdyby jednak pod uwagę brać nowości, jakich dopiero chcieliby spróbować, kobiety wymieniają jako najbardziej pożądane seks na stole i seks na stojąco. Mężczyźni najchętniej spróbowaliby seksu analnego i stojącego 69, czyli podwójnego seksu oralnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (165)