UrodaWiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Ten kolor to jeden z najgorętszych trendów

Wiktoria Gąsiewska zmieniła fryzurę. Ten kolor to jeden z najgorętszych trendów

Wiktoria Gąsiewska w złocistym blondzie
Wiktoria Gąsiewska w złocistym blondzie
Źródło zdjęć: © ONS
25.05.2020 08:15

Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na odświeżenie koloru. W końcu salony fryzjerskie zostały ponownie otwarte, a media społecznościowe zalewane są zdjęciami nowych fryzur. Aktorka efektami metamorfozy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Włosy Gąsiewskiej stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Ciężko byłoby ją sobie wyobrazić w innym kolorze niż blond. Jakiś czas temu aktorka zapowiedziała swoją metamorfozę. Zaskoczenia dużego nie było, ale kolor został odświeżony i nadano mu złotego, ciepłego odcienia.

Wiktoria Gąsiewska w złotym blondzie

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu Gąsiewskiej na Instagramie, wywołało falę komentarzy. Fani byli zachwyceni jej nową fryzurą. "Wyglądasz zjawiskowo!", "Mała zmiana, a efekt wow!", "Jesteś przecudowna. Uwielbiam twoją urodę, a ten kolor tylko ją podkreśla" – pisali internauci.

Koloryzacja – trendy 2020

Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się na blond, który jest najgorętszym trendem tego sezonu. Naturalne odcienie z delikatnymi refleksami królują na ulicach w tym sezonie. Młoda gwiazda postawiła na delikatny efekt ombre. Najwierniejszą fanką tej koloryzacji jest Jennifer Aniston, ale ostatnio postawiła też na nią Margot Robbie czy Beyonce.

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052749,klip.html true #adv=1# ))