Trwa ładowanie...

Willow Smith nie ma nic przeciwko poliamorii. "Kocham mężczyzn i kobiety"

Willow Smith, podobnie jak jej matka, aktorka Jada Pinkett Smith, ma dość niekonwencjonalne podejście do związków i miłości. 18-latka publicznie przyznała, że nie miałaby nic przeciwko poliamorycznemu związkowi.

Share
Willow Smith nie ma nic przeciwko poliamorii. "Kocham mężczyzn i kobiety"
Źródło: Getty Images
d3rl37g

Willow Smith o poliamorii

Willow Smith wystąpiła w programie swojej mamy Red Table Talk. Obok prowadzącej Jady Pinket Smith w najnowszym odcinku wystąpiła również jej matka, a babcia Willow, Adrienne Banfield-Norris. Kobiety rozmawiały na temat związków poliamorycznych, czyli takich, w których jest więcej niż dwóch partnerów.

Willow przyznała, że choć "czworokąt" to dla niej już tłok, nie miałaby nic przeciwko "trójkątowi". – Kocham mężczyzn i kobiety dokładnie tak samo. Dlatego zdecydowanie chciałabym jednego mężczyznę i jedną kobietą – powiedziała 18-latka.

d3rl37g

Nastolatka przyznała jednak, że nie jest osobą, która łaknie eksperymentów seksualnych i zdobywania kolejnych doświadczeń. Zamiast na miłości fizycznej, koncentruje się na uczuciach i emocjach. Jeśli u jej boku pojawią się kobieta i mężczyzna, z którymi poczuje "chemię", nie będzie już musiała szukać miłości, a taka poliamoryczna relacja w pełni ją usatysfakcjonuje.

Zobacz także: Sexting odbiera szanse na związek. "To nie jest dobra droga"

Jada Pinkett Smith wspiera córkę

Matka nastolatki od razu zareagowała na jej słowa. Poinformowała na oczach widzów, że w pełni wspiera córkę i jej decyzję, i zależy jej wyłącznie na jej szczęściu. Babcia Willow nie jest jednak tak otwarta. Przyznała, że choć próbuje być wyrozumiała, poglądy jej córki i wnuczki wydają jej się czystym szaleństwem.

Dla samej Jady Pinkett Smith wyznanie córki z pewnością nie było dużym zaskoczeniem. Sama wielokrotnie mówiła publicznie o swoim pożyciu, w tym otwarcie przyznała się do uzależnienia od seksu.

Źródło: People

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3rl37g

Podziel się opinią

Share
d3rl37g
d3rl37g