Trwa ładowanie...

"Winnica Racheli": Rekolekcje dla kobiet, które zdecydowały się na aborcję

Weekendowe rekolekcje "Winnica Racheli" przeznaczone są dla osób, które dokonały lub uczestniczyły w aborcji. Ich celem jest uzdrowienie wewnętrzne.
Share
Zakonnica w Watykanie
Zakonnica w WatykanieŹródło: pixabay.com
d2argy9

Rekolekcje "Winnica Racheli" działają na podstawie programu opracowanego już ponad 30 lat temu w USA. Obecnie jest on realizowany w 83 krajach, a w Polsce od 2014 r.

"Uzdrowienie po aborcji"

Teraz na łamach deon.pl ukazał się wywiad z siostrą zakonną Małgorzatą Słomką, która od 2015 roku prowadzi rekolekcje uzdrowienia po aborcji "Winnica Racheli" oraz Anną Pęcak, osobą świecką zaangażowaną w działalność ewangelizacyjną.

d2argy9

Okazuje się, że najwięcej kobiet, które zdecydowały się na aborcję, przyjeżdża po kilku lub kilkudziesięciu latach. "Wyrzuty sumienia to tylko część problemu. Kobieta przed aborcją i kobieta po aborcji to nie jest ta sama osoba. Decyzja aborcyjna dotyka ciała kobiety, jej psychiki, wrażliwości. Pierwszą ofiarą aborcji jest dziecko, drugą – kobieta. I w pewnym sensie ofiarą jest również tato, bo dziecko jest także częścią ojca" – powiedziała Małgorzata Słomka SM w rozmowie z Piotrem Kosiarskim.

Siostra zakonna mocno wierzy, że na rekolekcjach uzdrawia Bóg. Podkreśla jednak, że tutaj ważne jest, aby prowadzący mieli "wiedzę i doświadczenie psychologiczne".

Źródło: deon.pl

d2argy9

To proboszcz podejmuje decyzję. Jezuita o chrzczeniu nieślubnych dzieci

d2argy9

Podziel się opinią

Share
d2argy9
d2argy9