Trwa ładowanie...
d3ib1rl

Winona Ryder jest dumna ze swoich zmarszczek

Winona Ryder zapewnia, że nigdy nie poddała się żadnym zabiegom chirurgicznym ani nie korzystała z zabiegów upiększających i jest bardzo zadowolona ze swoich zmarszczek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Winona Ryder jest dumna ze swoich zmarszczek
(AFP)
d3ib1rl

Winona Ryder zapewnia, że nigdy nie poddała się żadnym zabiegom chirurgicznym ani upiększającym i jest bardzo zadowolona ze swoich zmarszczek. Aktorkę posądzono o korzystanie z dobrodziejstw medycyny kosmetycznej po tym, jak pojawiła się na premierze swojego ostatniego filmu z zadziwiająco gładką cerą. Okazuje się jednak, że przyczyna tak idealnego wyglądu leżała gdzie indziej.

- Na premierę udałam się prosto z sesji fotograficznej dla magazynu „Interview”, wciąż miałam na twarzy mocny makijaż. Przyjaciele powiedzieli mi potem, że słyszeli jak niektórzy posądzali mnie o to, że coś sobie wstrzyknęłam. Tak na marginesie, dowiedziałam się ostatnio, że to standardowe zabiegi na planach filmowych – mówi 41-letnia aktorka.

- Mam linie na czole, z których jestem bardzo dumna. Czasami słyszę, „Może powinnaś coś z tym zrobić?”. A ja odpowiadam tylko, „Serio?” - podsumowuje.

(ma)

POLECAMY:

* Winona Ryder dziękuje Timowi Burtonowi*

* Winona Ryder żoną tylko raz*

* Rodzina czy kariera? Winona Ryder wybiera karierę*

d3ib1rl

Podziel się opinią

Share

d3ib1rl

d3ib1rl