ycipk-19ry1a

Wiśniewski pokazał córkę. Fabienne ma już 13 lat

Fabienne jest owocem związku lidera "Ich Troje" z Martą Wiśniewską. Jej oryginalne imię nie przeszło bez echa. Dziś Fabienne jest już 13-latką. Do kogo jest bardziej podobna?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiśniewski pokazał córkę. Fabienne ma już 13 lat
(Instagram.com)
ycipk-19ry1a

Urodziła się w sierpniu 2003 r. jako drugie dziecko muzyka, wcześniej na świat przyszedł jej brat Xavier. Ma jeszcze dwójkę rodzeństwa: Ettienette i Vivienne, których mamą jest Anna Świątczak, trzecia była żona Wiśniewskiego. Swego czasu ta rodzina była w centrum uwagi. Media interesowały się zarówno partnerkami gwiazdora, jak i jego latoroślami. Dzieci nie mieszkają z ojcem, ale ten stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Dowodem na bliskie relacje są zdjęcia w mediach społecznościowych.

13-latka przytula się do czerwonowłosego taty i szeroko uśmiecha. Wysoka, szczupła dziewczynka z oryginalną fryzurą sprawiła, że fani oszaleli. "Śliczna!", "Wdała się w ciebie", "Ale panna wyrosła" - piszą. Fabienne ma rysy muzyka, od mamy przejęła zaś talent taneczny. Rozwija go już od kilku lat właśnie pod jej okiem w rodzinnej szkole tańca i często chwali się sukcesami w sieci. Jak przekonywała "Mandaryna", imię nie przeszkadza dziewczynce w życiu, a wręcz przeciwnie - lubi je i uważa za fajne.

A skąd w ogóle się wzięło? - To były czasy kiedy Ich Troje było na topie i myślę, że Michałowi było łatwiej nadać takie imiona, a potem zarejestrować je w urzędzie. On generalnie swego czasu nie miał problemu z niczym. Nie zastanawialiśmy się długo nad tymi imionami, one nam się spodobały - tłumaczyła Wiśniewska w "Dzień Dobry TVN".

ycipk-19ry1a

Zobacz więcej: Michał Wiśniewski dzięki tabloidom czuł się bezpiecznie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-19ry1a