GwiazdyWiśniewski pokazał córkę. Fabienne ma już 13 lat

Wiśniewski pokazał córkę. Fabienne ma już 13 lat

Wiśniewski pokazał córkę. Fabienne ma już 13 lat
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

03.07.2017 09:40, aktual.: 03.07.2017 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fabienne jest owocem związku lidera "Ich Troje" z Martą Wiśniewską. Jej oryginalne imię nie przeszło bez echa. Dziś Fabienne jest już 13-latką. Do kogo jest bardziej podobna?

Urodziła się w sierpniu 2003 r. jako drugie dziecko muzyka, wcześniej na świat przyszedł jej brat Xavier. Ma jeszcze dwójkę rodzeństwa: Ettienette i Vivienne, których mamą jest Anna Świątczak, trzecia była żona Wiśniewskiego. Swego czasu ta rodzina była w centrum uwagi. Media interesowały się zarówno partnerkami gwiazdora, jak i jego latoroślami. Dzieci nie mieszkają z ojcem, ale ten stara się spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Dowodem na bliskie relacje są zdjęcia w mediach społecznościowych.

13-latka przytula się do czerwonowłosego taty i szeroko uśmiecha. Wysoka, szczupła dziewczynka z oryginalną fryzurą sprawiła, że fani oszaleli. "Śliczna!", "Wdała się w ciebie", "Ale panna wyrosła" - piszą. Fabienne ma rysy muzyka, od mamy przejęła zaś talent taneczny. Rozwija go już od kilku lat właśnie pod jej okiem w rodzinnej szkole tańca i często chwali się sukcesami w sieci. Jak przekonywała "Mandaryna", imię nie przeszkadza dziewczynce w życiu, a wręcz przeciwnie - lubi je i uważa za fajne.

A skąd w ogóle się wzięło? - To były czasy kiedy Ich Troje było na topie i myślę, że Michałowi było łatwiej nadać takie imiona, a potem zarejestrować je w urzędzie. On generalnie swego czasu nie miał problemu z niczym. Nie zastanawialiśmy się długo nad tymi imionami, one nam się spodobały - tłumaczyła Wiśniewska w "Dzień Dobry TVN".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (129)
Zobacz także