Blisko ludziWładysław Frasyniuk obchodzi 10 rocznicę ślubu. Piękny wpis żony

Władysław Frasyniuk obchodzi 10 rocznicę ślubu. Piękny wpis żony

Władysław Frasyniuk obchodzi 10 rocznicę ślubu. Piękny wpis żony
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Karolina Błaszkiewicz

30.08.2018 08:30, aktual.: 30.08.2018 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Władysław Frasyniuk świętuje dziesięć lat małżeństwa. Jego żona, Magdalena, opublikowała z tej okazji wpis na Facebooku i kilka prywatnych zdjęć. Mimo że dzieli ich 28 lat, tworzą udany związek.

"Dziś z Janem Józefem Grzybem obchodzimy 10-tą rocznicę ślubu. Jan Józef Grzyb co prawda mówi, że jak za komuny dostał wyrok 10 lat, to po czterech była amnestia, a tu nic, ale w końcu gość to recydywa, wtedy przedterminowo nie zwalniają…" – pisze Magdalena Dobrzańska-Frasyniuk.

Były działacz opozycji przedstawił się jako Jan Józef Grzyb podczas zatrzymania przez policję w lipcu 2017 r. Brał wtedy udział w demonstracji przeciwko miesięcznicy smoleńskiej. Funkcjonariusze go stamtąd wynieśli i kazali mu się wylegitymować. Wtedy, jak i 14 lutego 2018 r., gdy do jego domu weszła policja, mógł liczyć na żonę.

Dzisiaj Magdalena pokazuje, że jest przede wszystkim żoną człowieka. "W każdym momencie tych 10 lat, w każdej radości lub smutku, towarzyszy nam dzielnie nasz syn Antek. Jest naszą największą radością i dumą" – podkreśla Frasyniuk i dodaje, że wiele zawdzięcza również dzieciom męża z poprzedniego związku oraz swojej mamie.

Frasyniukowie poznali się ponad dekadę temu w pracy. – Byłam zatrudniona w biurze prasowym Unii Wolności – mówiła Wirtualnej Polsce Magdalena. A tak o ich małżeństwie w "Gali" mówiła legenda "Solidarności": "Przez lata odwykłem od bycia w rodzinie. Moja pierwsza żona zapłaciła w stanie wojennym straszną cenę za to, że się ze mną zadała. Myślałem, że już będę żył samotnie, w końcu wyląduję w domu starców. I nagle pojawiła się świetna kobieta, która mnie usidliła. Jestem bardzo szczęśliwy. Dopiero teraz odkrywam, czym jest rodzina. Inteligentna, bystra, seksowna blondynka, mocno zaangażowana w sprawy publiczne".

Żona Frasyniuka skończyła dziennikarstwo i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Na co dzień prowadzi prywatny żłobek, przedszkole, szkołę podstawową i muzyczną International Playschool we Wrocławiu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (455)
Zobacz także