Trwa ładowanie...

Właściciele tych imion łatwo tracą kontrolę. Trzeba uważać

Wybór imienia to jedno z trudniejszych zadań, jakie stoją przed przyszłymi rodzicami. Jedni dostają je po dziadkach, inni - takie, które w danym okresie jest modne. Oto imiona, których właściciele uchodzą za osoby wyjątkowo wybuchowe.

Podobno osoby o niektórych imionach są bardziej konfliktowe.Podobno osoby o niektórych imionach są bardziej konfliktowe.Źródło: Adobe Stock
d8q15ag
d8q15ag

Ma ogromne znaczenie kulturowe i społeczne. Imię, które nosimy, wpływa na nasze życie na wiele sposobów, począwszy od naszych zachowań, po kontakty społeczne i szanse na sukces. W niektórych kulturach imię jest związane z porą roku, w innych ogromną kwestię odgrywa religia. Najczęściej to jednak wynik upodobań naszych rodziców oraz moda. Możemy też być pewni, że z listy potencjalnych imion, nasi rodzice wykreślili wszystkie te, który kojarzyły im się z nielubianymi osobami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Poszukujemy inspirujemy". Ten dom robi wrażenie. Detale przyciągają uwagę

Dawid, Kacper, Jacek, Anna, Beata, Julia - co ich łączy?

O tym, czy imię przynosi szczęście, można dyskutować godzinami. Niektórzy twierdzą, że imiona wpływają na nasze poczucie własnej wartości i postrzeganie przez innych.

d8q15ag

Dawid to osoba z silnym charakterem, która zdecydowanie wyraża swoje zdanie i potrafi być bardzo asertywna. Trzeba jednak uważać, bo łatwo może nas zdominować.

Kacper to człowiek pełen energii i werwy, który nie boi się pokazywać emocji i wyrażać swojego zdania. Czasem potrafi być jednak nieprzewidywalny i wprowadzać chaos w otoczeniu.

Jacek to osoba pełna zapału i energii, ale często nie potrafi pohamować swoich emocji. Dlatego też trzeba uważać na jego wybuchy złości.

Anna to osoba silna i zdecydowana, która potrafi być urocza i kochana. Nie lubi jednak, gdy coś idzie nie po jej myśli, dlatego trzeba umieć odpowiednio do niej podejść.

d8q15ag

Beata to osoba pewna siebie i ambitna. Często jednak wdaje się w awantury, gdyż ma problem z zapanowaniem nad swoim charakterem. To perfekcjonistka, która lubi, gdy wszystko idzie po jej myśli.

Julia to osoba, która jest w stanie walczyć dla idei. Nigdy nie uwierzy w jakąś historię, dopóki sama jej nie sprawdzi. Jest pewna siebie, ale też bezwzględna, gdy ktoś będzie próbował mydlić jej oczy.

Czy dopisalibyście do tej listy jeszcze jakieś imiona?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d8q15ag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8q15ag