Niepokojące nagranie. Włodarczyk pokazała, co lata nad jej domem

Niepokojące nagranie. Włodarczyk pokazała, co lata nad jej domem

Agnieszka Włodarczyk opowiada, co dzieje się wokół jej nowego domu
Agnieszka Włodarczyk opowiada, co dzieje się wokół jej nowego domu
Źródło zdjęć: © Instagram | Agineszka Włodarczyk
15.02.2024 08:51, aktualizacja: 15.02.2024 09:50

Agnieszka Włodarczyk wraz z rodziną przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, czym chętnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Jedno z jej nagrań może budzić niepokój.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś często podróżują wraz ze swoim synkiem. Wiąże się to m.in. ze startami sportowca w kolejnych wyścigach. Obecnie para przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie mężczyzna przygotowuje się do zawodów, które mają odbyć się w lutym.

Rodzina zdecydowała się na wynajęcie domu w Orlando, a aktywna w mediach społecznościowych aktorka pokazała fanom jego wnętrza. Oprócz tego podzieliła się też pewnymi niepokojącymi obserwacjami, których była świadkiem w ostatnim czasie.

Włodarczyk udostępniła niepokojące nagranie

Aktorka nie ukrywa, że lubi podróże, a w Stanach wiele rzeczy i miejsc jej się podoba, nie ukrywa, że są też nieco mniej przyjemne sytuacje. W instagramowej relacji podzieliła się nagraniem, które może kojarzyć się z filmami grozy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazuje się, że w okolicy, w której zamieszkała rodzina, można zaobserwować ogromne ptaki - sępiki czarne - które ze względu na rozmiary, mogą być niebezpieczne i uszkadzać np. samochody. Włodarczyk podzieliła się też ujęciami dokumentującymi nieproszonych gości, jakie pokazano w lokalnej telewizji.

"Budzą strach i respekt, są ogromne. Już wiem, po co te siatki" - relacjonowała na Instagramie aktorka. Pokazała też lecącego nad głową ptaka, dodając podpis sugerujący, że wybrał sie na polowanie.

Instagramowa relacja Agnieszki Włodarczyk
Instagramowa relacja Agnieszki Włodarczyk© Instagram | agnieszkawlodarczykofficial

Rodzinne szczęście

Agnieszka Włodarczyk swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w teatrze Studio Buffo, a rozpoznawalność przyniosły jej role w takich produkcjach, jak "Sara", "13 posterunek" czy "Plebania". Widzowie mogli ją też oglądać w w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", którą zresztą wygrała.

Swego czasu kontrowersje wzbudzał jej związek z poznanym na planie "Pierwszej miłości" Mikołajem Krawczykiem. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a aktorka po kilku latach związała się ze sportowcem Robertem Karasiem, z którym doczekała się synka Milana. 29 listopada 2023 podczas pobytu w Dubaju wzięli symboliczny ślub, a - jak się okazało - miesiąc wcześniej zalegalizowali związek w Polsce.

Weź udział w plebiscycie Top Seriale 2024

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta