Blisko ludziWłodek Matuszak o wyścigu o prezydenturę. "Nie mów mi, że zalana Warszawa to wina Trzaskowskiego"

Włodek Matuszak o wyścigu o prezydenturę. "Nie mów mi, że zalana Warszawa to wina Trzaskowskiego"

Włodek Matuszak o wyścigu o prezydenturę. "Nie mów mi, że zalana Warszawa to wina Trzaskowskiego"
Źródło zdjęć: © East News
Anna Podlaska
30.06.2020 13:36, aktualizacja: 30.06.2020 16:06

Dokładnie za 12 dni znów spotkamy się przy urnach wyborczych i zagłosujemy w II turze wyborów prezydenckich 2020. Aktor Włodzimierz Matuszak na swoich profilach w mediach społecznościowych pisze, że ludziom wmawia się, że Rafał Trzaskowski nie radzi sobie z zarządzaniem stolicą. Dodaje, że szkoda, że Andrzej Duda odmawia udziału w debacie TVN, TVN24, Onetu i WP.

"Nie mów mi, że zalana Warszawa to wina Trzaskowskiego, przecież nie jesteś idiotą. No tak, ale ty wiesz, że to trafi na podatny grunt, że twoi zwolennicy w to uwierzą. Tak jak swego czasu uwierzyli w dziadka z Wehrmachtu, jak uwierzyli , że uchodźcy gwałcą polskie kobiety, a tak w ogóle roznoszą zarazę i inne parchy. Jak uwierzyli w trzy wybuchy na pokładzie Tupolewa" – pisze na Facebooku Włodzimierz Matuszak.

Dodaje, że wyborcy uwierzą również w to, że Rafał Trzaskowski jest agresywny, natomiast Andrzej Duda uosabia "klęczącego anioła". Nawiązuje również do obietnicy urzędującego prezydenta, że po wyborach ludzie będą zarabiać 2 tys. euro miesięcznie. Jego zdaniem to niemożliwe. Aktor kończy swój wpis pisząc, że szkoda, że obecny prezydent odmawia udziału w debacie.

Debata prezydencka 2020

TVN, TVN24 i największe polskie portale: ONET oraz WP zaprosiły prezydenta Andrzeja Dudę oraz Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej, którą zaplanowano na czwartek (2 lipca). Debata będzie dostępna na wszystkich najważniejszych platformach TVN, WP oraz ONET, a także na Twitterze, Facebooku i Youtubie. Trzaskowski potwierdził swój udział.

Andrzej Duda chce, aby zorganizować spotkanie, na którym byłyby obecne wszystkie stacje. – Jestem gotowy, aby debatować z Rafałem Trzaskowskim. I w poniedziałek mam nadzieję spotkamy się w Końskich (tam debatę w formule "town hall" organizuje TVP – red.). Natomiast mam wielką prośbę do mediów. Niech się państwo dogadają. Mamy 3 wielkie stacje telewizyjne: TVP, TVN, Polsat. Polacy zdecydowanie będą chcieli taką debatę oglądać, bo to zawsze wywołuje duże emocje – mówił na briefingu Andrzej Duda. Prezydent dodał, że liczy na "spokojną debatę a nie jakieś prześciganie się".

Burze i ulewne deszcze na Mazowszu

W wyniku nawałnicy, która w poniedziałkowy wieczór, 29 czerwca przeszła nad Warszawą, doszło do uszkodzenia jezdni Trasy Łazienkowskiej. Jak wyjaśnił stołeczny magistrat, ogromne ilości wody wyrwały studzienkę kanalizacyjną oraz fragmenty pobocza i asfaltu.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (698)
Zobacz także