GwiazdyWnuczka Leszka Millera prowokuje wizerunkiem. Nam zdradza, co na to dziadek

Wnuczka Leszka Millera prowokuje wizerunkiem. Nam zdradza, co na to dziadek

Paulina Brzozowska

12.11.2017 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Monice Miller zrobiło się naprawdę głośno, kiedy jej dziadek, polityk Leszek Miller, podzielił się ze światem zdjęciem wnuczki, które opublikował na swoim koncie na Twitterze. W mgnieniu oka 22-latką zaczęły interesować się polskie media. Część z nich podziwia nietypowy i kontrowersyjny wizerunek dziewczyny, część go potępia. Nam Monika zdradziła, co o jej wyglądzie sądzi dziadek i jak radzi sobie z hejterami.

Monika w show biznesie bryluje od niedawna, a już zdążyła wzbudzić kontrowersje. Głośnym echem odbiła się jej wypowiedź w jednej z telewizji śniadaniowych, gdzie Millerówna skomentowała wygląd Magdaleny Ogórek. Na pytanie prowadzących, jaki tatuaż Monika zaproponowałaby byłej kandydatce na prezydenta, ta odpowiedziała: "Może jakiś wzór związany z warzywami?" Popularność Moniki nie słabnie, a jej konto na Instagramie obserwuje już 46 tysięcy osób.

Podczas KTW Fashion Week w Katowicach miałyśmy okazję porozmawiać z Moniką Miller o jej wyglądzie i burzy, kóra się wokół niego rozpętała. Millerówna zdradziła nam również, czy dziadek akceptuje jej wygląd i jak oboje radzą sobie z hejterami.

Obejrzyj nasz wywiad, żeby dowiedzieć się więcej!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także