Blisko ludziWnuk Johna F. Kennedy'ego jest kopią tragicznie zmarłego wujka. Internauci nie mają wątpliwości

Wnuk Johna F. Kennedy'ego jest kopią tragicznie zmarłego wujka. Internauci nie mają wątpliwości

Caroline Kennedy, Jack Schlossberg
Caroline Kennedy, Jack Schlossberg
Źródło zdjęć: © Getty Images
19.08.2020 14:02

Jack Schlossberg jest jedynym wnukiem Johna F. Kennedy'ego. W 2015 roku skończył Uniwersytet Yale’a, później podjął studia prawnicze oraz studia biznesowe na Harvardzie. 27-latek jest zaskakująco podobny do John F. Kennedy'ego Jr., który zginął 20 lat temu.

18 sierpnia, w drugim dniu konwencji Partii Demokratycznej przedstawiciele 50 stanów i 7 amerykańskich terytoriów wybrali Joe Bidena na kandydata ugrupowania w wyborach prezydenckich. Swoje poparcie wyraziła córka prezydenta Johna F. Kennedy'ego Caroline Kennedy, a także jej syn Jack Schlossberg. Dla wielu internautów szokujący okazał się fakt, że 27-latek jest tak podobny do tragicznie zmarłego wujka.

John F. Kennedy Jr. zginął w wypadku lotniczym. Wraz z nim życie straciły też jego żona Carolyn Bessette i szwagierka Lauren. Ich ciała odnaleziono dopiero 5 dni później na dnie oceanu. 20 lat po tej tragedii widzimy syna Caroline Kennedy, który wygląda jak kopia wujka.

Jack Schlossberg pójdzie w ślady dziadka Johna F. Kennedy'ego

"Potrzebujemy przywódcy, który wierzy w to, że nadejdą jeszcze lata świetności Ameryki" – mówił Schlossberg w nagraniu opublikowanym na swoim profilu na Instagramie. 27-latek zapewniał, że popierając Bidena, popiera wartości, które reprezentował jego dziadek, czyli odwagę, jedność i patriotyzm. Wnuk Johna F. Kennedy'ego wierzy w to, że są tak samo aktualne, jak były 60 lat temu.

Nagranie natychmiast spotkało się z pozytywną reakcją ze strony internautów. Niektórzy sugerowali, że to właśnie Schlossberg powinien być kandydatem na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych w przyszłości. Pojawiły się nawet hasztagi: "Schlossberg 2040". Inni nie mogli przejść obojętnie obok faktu podobieństwa pomiędzy synem Caroline Kennedy, a jej zmarłym bratem. Nie da się ukryć, że wyglądają jak dwie krople wody.

Źródło artykułu:WP Kobieta