Trwa ładowanie...

Wnuk Johna F. Kennedy'ego jest kopią tragicznie zmarłego wujka. Internauci nie mają wątpliwości

Jack Schlossberg jest jedynym wnukiem Johna F. Kennedy'ego. W 2015 roku skończył Uniwersytet Yale’a, później podjął studia prawnicze oraz studia biznesowe na Harvardzie. 27-latek jest zaskakująco podobny do John F. Kennedy'ego Jr., który zginął 20 lat temu.

Share
Caroline Kennedy, Jack Schlossberg
Caroline Kennedy, Jack SchlossbergŹródło: Getty Images
d3mi25w

18 sierpnia, w drugim dniu konwencji Partii Demokratycznej przedstawiciele 50 stanów i 7 amerykańskich terytoriów wybrali Joe Bidena na kandydata ugrupowania w wyborach prezydenckich. Swoje poparcie wyraziła córka prezydenta Johna F. Kennedy'ego Caroline Kennedy, a także jej syn Jack Schlossberg. Dla wielu internautów szokujący okazał się fakt, że 27-latek jest tak podobny do tragicznie zmarłego wujka.

John F. Kennedy Jr. zginął w wypadku lotniczym. Wraz z nim życie straciły też jego żona Carolyn Bessette i szwagierka Lauren. Ich ciała odnaleziono dopiero 5 dni później na dnie oceanu. 20 lat po tej tragedii widzimy syna Caroline Kennedy, który wygląda jak kopia wujka.

Jack Schlossberg pójdzie w ślady dziadka Johna F. Kennedy'ego

"Potrzebujemy przywódcy, który wierzy w to, że nadejdą jeszcze lata świetności Ameryki" – mówił Schlossberg w nagraniu opublikowanym na swoim profilu na Instagramie. 27-latek zapewniał, że popierając Bidena, popiera wartości, które reprezentował jego dziadek, czyli odwagę, jedność i patriotyzm. Wnuk Johna F. Kennedy'ego wierzy w to, że są tak samo aktualne, jak były 60 lat temu.

d3mi25w

Nagranie natychmiast spotkało się z pozytywną reakcją ze strony internautów. Niektórzy sugerowali, że to właśnie Schlossberg powinien być kandydatem na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych w przyszłości. Pojawiły się nawet hasztagi: "Schlossberg 2040". Inni nie mogli przejść obojętnie obok faktu podobieństwa pomiędzy synem Caroline Kennedy, a jej zmarłym bratem. Nie da się ukryć, że wyglądają jak dwie krople wody.

Trendy na lato 2020: Nowe spojrzenie na skandynawski styl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3mi25w

Podziel się opinią

Share
d3mi25w
d3mi25w