ycipk-46d3pr

Wodoodporny tusz do rzęs — idealny produkt na zimę

Efektowne rzęsy w ostatnim czasie robią furorę. Odżywki do rzęs, triki makijażowe i oczywiście tusze - to wszystko zapewnia nam długie, gęste i grube rzęsy o aksamitnym połysku. Najbardziej pożądanym efektem jest pogrubienie rzęs. Które tusze oceniane są jako najlepiej pogrubiające? Przedstawiamy kilka propozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Perfekcyjne rzęsy to podstawa udanego makijażu
Perfekcyjne rzęsy to podstawa udanego makijażu (Freestocs.org, Fot: Freestocks)
ycipk-46d3pr

Tusz idealny – lepszy niż ten, którego zwykle używasz

Najlepszy tusz do rzęs daje efekt ekstremalnej objętości. Wysoka koncentracja czystych, mocnych pigmentów zapewnia efekt atramentowo czarnych rzęs, a wodoodporna formuła zapobiega przed rozpuszczaniem się tuszu. Najlepsze kosmetyki w kategorii tuszy do zadań specjalnych są odporne nawet na najgorszą pogodę.

ycipk-46d3pr

Na co zwrócić uwagę, kiedy szukamy idealnego tuszu do rzęs?

Kiedy szukasz dobrego tuszu, zwracaj uwagę na takie rzeczy, jak konsystencja, szczoteczka i odpowiednie atesty. Każdy, kto ma wrażliwe oczy i choć raz natknął się na nieodpowiedni kosmetyk, na pewno nie chce powtórzyć tych negatywnych doświadczeń. Tusz powinien miękko osadzać się na rzęsach i nie obciążać ich.

Odpowiedni tusz nie zawiera parabenów i posiada niskie ryzyko alergii, a także był testowany okulistycznie. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, także nie każdy tusz będzie dla ciebie odpowiedni.

ycipk-46d3pr

Dobry tusz pogrubiający — czyli jaki?

Ile warstw tuszu należy nałożyć dla najlepszego efektu? Tusz odpowiedniej jakości to dobry wybór dla zabieganych osób. Jeśli siła pogrubienia będzie odpowiednio wysoka, na pewno nie będzie trzeba nakładać kolejnej warstwy.

Nakładając niektóre tusze, nabieramy sporo kosmetyku, który musimy zostawić na krawędzi opakowania, a to zajmuje trochę czasu. Szukając idealnego tuszu, zwróć uwagę, czy na szczoteczce jest go tyle, ile potrzebujesz. Nałóż, wykonując zygzakowaty ruch do góry. Tuszując rzęsy prostym ruchem, także uzyskasz efekt przyciemnienia, ale rzęsy nie będą aż tak pogrubione.

ycipk-46d3pr
unsplash.com
Podziel się

Tusz i serum do rzęs – duet idealny

Oczekiwania co do efektu, jakie da nam pogrubiający tusz do rzęs, bywają różne. Dla jednej kobiety jedna warstwa dobrze pogrubiającego tuszu to aż nadto, dla innej udany efekt to teatralne rzęsy. Jednym ze sposobów na uzyskanie efektu naprawdę imponujących rzęs, który znaleźliśmy na jednym z kobiecych forów internetowych, jest duet serum do rzęs oraz dwóch lub trzech warstw pogrubiającego tuszu. Efekt grubszych rzęs będzie nam towarzyszył także wtedy, kiedy zrobimy demakijaż. Podobny produkt można dopasować do brwi.

ycipk-46d3pr
unsplash.com
Podziel się

Tusz pogrubiający z efektem sztucznych rzęs

Coraz większym powodzeniem cieszą się zabiegi upiększające, które polegają na bardziej lub mniej trwałym zagęszczeniu rzęs. Nadal jednak to tusz jest bohaterem kosmetyczki, bo wystarczy jedno pociągnięcie, aby uzyskać efektowną stylizację rzęs. Niektóre kosmetyki oferują mocny efekt pogrubienia. Takiego teatralnego wręcz efektu trudno nie zauważyć. Zalotne spojrzenie i wachlarz rzęs najczęściej wystarczy za cały makijaż. Przypominamy, że jeśli akcentujemy usta, to nie oczy i na odwrót: mocne rzęsy nie wymagają już intensywnego makijażu ust. Wystarczy krem BB i lekka pomadka.

ycipk-46d3pr
unsplash.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-46d3pr

ycipk-46d3pr
ycipk-46d3pr