Trwa ładowanie...
d3lwqci

Wojciech Cejrowski o protestach ws. aborcji. "Piekło wyje i bluzga"

"Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem. To, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść" – tak strajki Polaków po wyroku TK komentuje Wojciech Cejrowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski (ONS)
d3lwqci

Podróżnik za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do akcji "Słowo na Niedzielę" zainicjowaną przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. W jej ramach przeciwnicy decyzji sędziów Trybunału Konstytucyjnego chodzili na msze, podczas których dawali znać, co myślą – w różny sposób. Jak można się domyślać, nie wszystkim akcja przypadła do gustu. Członkowie ONR stawali przed największymi kościołami i nie pozwalali wchodzić do środka osobom z transparentami.

Strajki ws. aborcji – Wojciech Cejrowski komentuje

W wielu miejscach emocje brały górę i dochodziło do ataków jednej strony na drugą. Policyjne radiowozy pojawiły się m.in. przy kościele św. Krzyża w Warszawie. Jego "obrońcy" odmawiali różaniec, a protestujący wykrzywiali mocne hasła. Sytuacji na niedzielnych mszach przyglądał się znany z konserwatywnych poglądów Wojciech Cejrowski.

d3lwqci

"Zdrajcom opadają maski, a słabi wystawiają duszę na sprzedaż. 'Prawdziwa prawica' zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy" – ocenił na Facebooku, dając znać przeciwnikom aborcji, by się nie poddawali.

"Znajomi was zbluzgali? I za co? Za wasz sprzeciw wobec mordowania dzieci? Zbluzgali słowami, których wcześniej nigdy nie słyszeliście z ich ust? NIE LĘKAJCIE SIĘ, tylko patrzcie kto kim jest, bo rzadko kiedy widać tak wyraźnie" – tłumaczył intencje protestujących, nie biorąc pod uwagę ich racji.

"I pamiętajcie, że ta wojna jest już wygrana, Osobiście przez NIEGO. Jedyne zadanie dla nas to wytrwać po stronie Światła" – zaapelował podróżnik, którego nie interesuje zdanie osób o odmiennych poglądach.

Tymczasem strajkujące puszczają tego typu komentarze mimo uszu i zapowiadają kolejne "spacery", a w piątek – kolejny protest ulicami polskich miast.

d3lwqci

Remont w Prezencie- Spectra Ligtning

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lwqci

Podziel się opinią

Share
d3lwqci
d3lwqci