Wróciła z Norwegii. Jej trzecim mężem jest znany aktor

Wróciła z Norwegii. Jej trzecim mężem jest znany aktor

Sylwia Juszczak jest dziś żoną Mikołaja Krawczyka
Sylwia Juszczak jest dziś żoną Mikołaja Krawczyka
Źródło zdjęć: © AKPA
11.04.2024 15:59, aktualizacja: 11.04.2024 17:09

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są małżeństwem od blisko ośmiu lat. Wcześniej jednak ukochana aktora dwukrotnie wychodziła za mąż. Dla poprzedniego partnera wyprowadziła się nawet z Polski.

Sylwia Juszczak w dniu ślubu z Mikołajem Krawczykiem przyznała, że "wreszcie trafiła na właściwego faceta". Aktorska para od prawie ośmiu lat jest w szczęśliwym związku. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu, artystka była w dwukrotnie zamężna. Ze znanym muzykiem doczekała się dwójki synów.

Kim jest pierwszy mąż Sylwii Juszczak? 

Pierwszym mężem serialowej Joanny z "Samego życia" był projektant oraz muzyk, Tomasz Pągowski. To właśnie z nim Sylwia Juszczak ma dwójkę dzieci - Vincenta i Nataniela. O tym związku aktorka mówi niechętnie, a kilka lat temu podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że w pierwszym małżeństwie nie była szczęśliwa. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W styczniu 2011 roku Juszczak poślubiła norweskiego reżysera Magnusa Arnesena. Uczucie sprawiło, że aktorka zdecydowała się przeprowadzić do Oslo i zabrać ze sobą synów. 

"Zamieszkaliśmy w super miejscu, nad samym fiordem, nad morzem, szkoła była tuż za płotem" - przyznała w rozmowie ze Światem Seriali.
Sylwia Juszczak-Arnesen z synami w 2015 roku
Sylwia Juszczak-Arnesen z synami w 2015 roku© AKPA | AKPA

Aktorka miała nadzieję, że w Norwegii będzie mogła realizować się nie tylko jako matka i żona, ale również jako aktorka. Otrzymała rolę w serialu "Dag", jednak to nie spełniło jej oczekiwań. Częściej występowała w Polsce, niż w Norwegii.

Przejazdy do miejscowości, gdzie kręcono mazurską sagę "Nad rozlewiskiem", były dla niej wyjątkowo uciążliwe, lecz - chcąc pracować nad polskim serialem - pokonywała odległość pomiędzy Oslo a Ostródą bez żadnych zastrzeżeń.

Związek z Krawczykiem sprawił, że uwierzyła w prawdziwą miłość

W 2014 roku Juszczak zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy, a jej małżeństwo z Arnesem zawisło na włosku. Wkrótce okazało się, że ten związek również nie przetrwał próby czasu i zakończył się na początku 2016 roku. Aktorka związała się z Mikołajem Krawczykiem.

W mediach społecznościowych Sylwia Juszczak przyznała, że to właśnie przy Krawczyku poczuła, że może osiągnąć prawdziwe szczęście. Obydwoje zgadzają się, że ich przeszłe doświadczenia, przyczyniły się do budowania ich związku na solidnych, dojrzałych fundamentach.

Wiosenna ramówka Polsatu, Wiosenna Ramówka Polsatu 2024, Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk
Wiosenna ramówka Polsatu, Wiosenna Ramówka Polsatu 2024, Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk© Licencjodawca | AKPA

Para zdecydowała się na ślub cywilny w 2017 roku. W 2019 na świat przyszła ich córka Konstancja. 14 września tego samego roku wzięli ślub kościelny.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta