GwiazdyWybaczyła mu przed śmiercią. "Byli w najlepszych stosunkach od lat"

Wybaczyła mu przed śmiercią. "Byli w najlepszych stosunkach od lat"

Księżna Diana wybaczyła Karolowi przed śmiercią
Księżna Diana wybaczyła Karolowi przed śmiercią
Źródło zdjęć: © East News
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
20.11.2020 09:36, aktualizacja: 02.03.2022 12:36

Diana wróciłaby do księcia Karola "w okamgnieniu" – tak przynamniej twierdzi dziś królewska biografka. Tina Brown powiedziała, że mimo rozstania, mieli świetne relacje.

Ekspertka wyjawiła w rozmowie z brytyjskimi mediami, że Diana i książę Karol doszli do porozumienia pod koniec jej życia. Zanim doszło do tragicznego wypadku, wybaczyła mu i zaczęła się z nim wreszcie dogadywać. Jak powiedziała, zaczęli nawet razem pić herbatę w Pałacu Kensington i żartować.

Relacje Diany i Karola

Autorka książki "Diana Chronicles" powiedziała gazecie "Telegraph", iż Diana nie tylko pogodziła się z byłym mężem, ale jeszcze zaakceptowała Camillę Parker Bowles. 66-letnia Brown oceniła: "Przed śmiercią Diany, ona i Karol byli w najlepszych stosunkach od wielu, wielu lat".

Kobieta dodała jeszcze, że książę Walii przyzwyczaił się wpadać do pałacu. – Wszystko się uspokoiło, chłopcy byli starsi. Diana i Karol rozmawiali o swoich projektach charytatywnych. A ona w końcu przestała odrzucać Camillę. W końcu zrozumiała, że to Camilla była miłością jego życia i nic nie mogła z tym zrobić – opowiadała.

Tina Brown znała księżną i się z nią spotykała. Przekonywała, że podczas wspólnego lunchu księżna zwierzyła się jej ze swoich pragnień. – Usłyszałam, że w okamgnieniu wróciłaby do Karola, jeśli on tylko by zechciał.

Księżna Diana i książę Karol pobrali się w 1981 r., rozstali się 11 lat później. Po latach przyznali, że oboje mieli romanse w trakcie małżeństwa. Brown twierdzi, że pomimo rozpadu związku, Diana wciąż marzyła o tym, że uda jej się uratować małżeństwo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także