Trwa ładowanie...
duwvfq2

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska dziękuje za wsparcie. To jej pierwszy wpis od ogłoszenia wyników

yniki wyborów 2020. Andrzej Duda zdobył 41,8 proc. głosów, natomiast Rafał Trzaskowski według sondażowych wyników exit poll - 30,4 proc. Walka o fotel prezydenta przenosi się do drugiej tury. Małgorzata Trzaskowska na swoim profilu na Facebooku podziękowała za zaangażowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska o wynikach wyborów
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska o wynikach wyborów (East News)
duwvfq2

Wstępne wyniki głosowania wszystkim już są dobrze znany. Wiemy, że w drugiej turze spotkają się Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Oboje kandydaci w swoich przemowach dziękowali za wsparcie, głosy i motywację. Dzisiaj głos zabrała również Małgorzata Trzaskowska, która na swoim profilu na Instagramie wyraziła wdzięczność i zapewniła, że nie zamierza składać broni.

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska zabrała głos po ogłoszeniu wyników

"Jeszcze wciąż czekamy na ostateczne wyniki, ale już wiemy, że pewnie niewiele się zmieni. Rafał jest w II turze z wynikiem ponad 30 proc. Bardzo, bardzo wam wszystkim dziękuję za zaangażowanie w tę część kampanii, za mobilizację, namawianie znajomych, wsparcie, jakiego udzieliliście Rafałowi. To bardzo ważne. Wiem, że niektórzy spodziewali się lepszego wyniku - ale II tura dopiero przed nami! Teraz 'wszystkie ręce na pokład'. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję i zapewniam - to wasze zaangażowanie jest bardzo ważne, to ono przyniesie nam zwycięstwo" – czytamy w poście kandydatki na pierwszą damę.

duwvfq2

II tura wyborów

Do drugiej tury wyborów dochodzi, jeżeli w pierwszej żaden z kandydatów nie zdobył większości głosów. Przypominamy, że druga tura wyborów odbywa się zawsze 14 dni po pierwszej turze. Osoby, które głosują korespondencyjnie tylko dziś (tj. 29 czerwca), mogą zarejestrować się do głosowania. Najszybciej można zrobić to przez stronę gov.pl.

Alkohol na weselu. Dr Michał Sutkowski ma dla biesiadników radę

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duwvfq2

Podziel się opinią

Share

duwvfq2

duwvfq2