Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
25-11-2015 11:06

Wychodzisz niebawem za mąż? To książka dla Ciebie!

"Bridelle Style" to książkowa propozycja dla kobiet przygotowujących się do ślubu. 17 sesji stylizacyjnych, propozycje klimatycznych tematów przewodnik na jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka.

Wychodzisz niebawem za mąż? To książka dla Ciebie!Źródło: Shutterstock
d373nrh
d373nrh

"Bridelle Style" to książkowa propozycja dla kobiet przygotowujących się do ślubu. 17 sesji stylizacyjnych, propozycje klimatycznych tematów przewodnik na jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka

Książa została napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style - Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za aranżacje, scenografie i florystykę wszystkich realizacji odpowiedzialna była Anna Matuszewska.

Ogromna, 336-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach i 18 sesja niespodzianka! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych - jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Poza zjawiskowymi sesjami zdjęciowymi, do każdej sesji dołączony jest przewodnik po stylu i podpowiedzi, jak wykreować ślub w wybranej aranżacji.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata, m.in.: z Izraela od Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, z Libanu od Michal Medina, z Wielkiej Brytanii od Katya Katya Sehurina, z Austrii od Julia Kontogruni i z Polski od Moons Varsovie, Bizuu, Justyny Kodym, Anna Kara, Alisa, Sylwii Majdan, Małgorzaty Motas. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe. Ta książka to kwintesencja wiedzy, pasji i doświadczenia jej autorek.

d373nrh

Ta książka jest nie tylko pomocnym przewodnikiem dla Par Młodych, które planują swój ślub, ale również fantastycznym źródłem inspiracji dla wszystkich firm i usługodawców z branży ślubnej, którzy mogą za jej pomocą przedstawić swoim klientom charakterystyczne cechy każdej stylistyki.

Książka "Bridelle Style" łączy piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała! Do każdego egzemplarza książki dołączany jest ekskluzywny przewodnik "Bridelle Wedding Guide" z ofertami najlepszych polskich firm z branży ślubnej.

Książka podzielona jest na 17 rozdziałów + 18 rozdział z sesją niespodzianką. Każdy rozdział poświęcony jest innemu stylowi ślubnemu. Styl ilustrowany jest dedykowaną sesją zdjęciową oraz przewodnikiem po stylu, który znajduje się na końcu każdego rozdziału.

Redaktor naczelna Cosmopolitan.pl - Sylwia Strocka napisała o książce "Bridelle Style" - Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią - i jest to najlepsza rekomendacja tej obowiązkowej dla przyszłych Par Młodych oraz wszystkich pracujących w branży ślubnej, lektury.

d373nrh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d373nrh