ModaWyjątkowa podróż do świata designu - SWATCH przedstawia kolekcję jesień/zima 2019

Wyjątkowa podróż do świata designu - SWATCH przedstawia kolekcję jesień/zima 2019

Wyjątkowa podróż do świata designu - SWATCH przedstawia kolekcję jesień/zima 2019
Źródło zdjęć: © swatch.pl | swatch.pl
18.09.2019 09:50

We wtorek, 10 września, w Studio Chmury przy ulicy Chmielnej w Warszawie odbył się event marki SWATCH. Zaproszeni goście – dziennikarze, styliści oraz znani influencerzy związani ze światem mody i lifestyle’u – mieli możliwość przyjrzenia się z bliska najgorętszym trendom z najnowszej kolekcji szwajcarskiej marki.

Wydarzenie odbyło się w Studio Chmury - przestronne, jasne i wysokie wnętrze idealnie pasowało do prezentowanych w nim zegarków. Specjalnie zaprojektowana scenografia inspirowana była czterema nowymi kolekcjami SWATCH, które pojawiają się kolekcji na sezon JESIEŃ /ZIMA 2019. Wśród zaproszonych przedstawicieli mediów, nie zabrakło influencerów. Na porannym spotkaniu pojawiła się Zofia Zborowska, Lara Gessler, Jakob Kosel czy Ciocia Liestyle, którzy na bieżąco informowali swoich obserwatorów o przebiegu spotkania prasowego. Wszyscy docenili kolorystykę i design najnowszych zegarków szwajcarskiej marki.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały cztery kolekcje marki SWATCH. Szczególną uwagę mediów przyciągnęła linia BAU SWATCH, która celebruje setną rocznicę powstania Bauhuasu – nurtu artystycznego i znanej uczelni. Zegarki z logiem SWATCH to idealne połączenie sztuki oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych. Dzięki prostym liniom oraz bazowym kolorom, zyskują na ponadczasowości.

Żyjemy w świecie, gdzie poprzez akcesoria chcemy wyrażać własne poglądy czy emocje – stąd marka zdecydowała się pokazać również kolekcję I LOVE YOUR FOLK, która poprzez ludowe akcenty, podkreśla wyjątkowość kultury każdego z nas.

Gotyk oraz kamienie ozdobne - to zainteresowania osób, którym podczas eventu najbardziej spodobała się linia KNIGHTLINESS. Zegarki wyróżnia zróżnicowana kolorystyka oscylująca wokół złota czy czerni. Mimo tego, wciąż charakteryzują się typową dla SWATCH lekkością oraz humorem.

SKIN IRONY to ostatnia zaprezentowana kolekcja, która jest miksem klasycznego wzornictwa, metalicznych elementów oraz zaawansowanej technologii. Podczas eventu goście mogli zobaczyć jesienną odsłonę tej linii, również z większą, bo 42 mm kopertą. Powitanie jesieni z najnowszą kolekcją SWATCH od razu wydaje się przyjemniejsze.

Kolekcja jest już dostępna w salonach marki Swatch oraz na shop.swatch.pl