Wyraź miłość do mamy za pomocą biżuterii. Prezentujemy piękne modele z motywem serca

Chociaż motyw serca pojawia się najczęściej przy okazji Walentynek, ślubu i zaręczyn, to jednak za jego pomocą możemy wyrazić też miłość do mamy. Poniżej prezentujemy biżuterię ze szlachetnych kruszców, która będzie świetnym prezentem na Dzień Matki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biżuteria to świetny prezent dla mamy
Biżuteria to świetny prezent dla mamy (Materiały prasowe, Fot: Apart)
WP

Serce – symbol nie tylko romantycznej miłości

Po dziś dzień trudno jest określić prawdziwe pochodzenie symbolu serca, które jednoznacznie kojarzy nam się z miłością, mimo że nie przypomina kształtem prawdziwego ludzkiego organu. Serce w takiej formie, często wypełnione czerwonym bądź różowym kolorem, towarzyszy nam praktycznie wszędzie, zwłaszcza podczas wydarzeń, w których miłość romantyczna gra główną rolę, np. Walentynek czy ślubów. Symbol serca jest szalenie rozpoznawalny, więc często można go znaleźć także na przedmiotach codziennego użytku. Ubrania i dodatki do garderoby, akcesoria kuchenne, akcesoria biurowe czy sprzęty wnętrzarskie z motywem serca to już standard na rynku. Dlatego nie jest dla nas zaskoczeniem widok pięknej, szlachetnej biżuterii, ozdobionej elementami w kształcie serca.

WP
matka i dziecko Materiały prasowe
Podziel się

Jednak serce to nie tylko symbol miłości romantycznej. Niewielki przedmiot z tymże motywem może być również świetnym prezentem na Dzień Matki. Chyba nikt nie zaprzeczy, że miłość rodzicielska jest jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka, a mama to pierwsza najważniejsza osoba. Biżuteria z sercem może być wyrazem wdzięczności za trud i poświęcenie w wychowaniu.

WP

Jaką biżuterię wybraliśmy?

W naszym zestawieniu znalazła się biżuteria wykonana ze szlachetnych kruszców, która zawiera elementy w kształcie serca. Wybraliśmy zarówno srebro, jak i żółte i białe złoto. Niektóre propozycje są wysadzane cyrkoniami, inne – nieco droższe, ale równie piękne – mają szlachetne kamienie, np. topaz i diament, które z racji swojej elegancji pasować będą zwłaszcza mamom w dojrzałym wieku. Zestawienie to obejmuje kolczyki, zawieszki do łańcuszków, bransoletki oraz pierścionki.

Serce to jeden z najważniejszych symboli Walentynek Fotolia
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP