ModaWyraź miłość do mamy za pomocą biżuterii. Prezentujemy piękne modele z motywem serca

Wyraź miłość do mamy za pomocą biżuterii. Prezentujemy piękne modele z motywem serca

Wyraź miłość do mamy za pomocą biżuterii. Prezentujemy piękne modele z motywem serca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Apart
Sylwia Ścibak
17.05.2018 13:00, aktualizacja: 18.05.2018 10:51

Chociaż motyw serca pojawia się najczęściej przy okazji Walentynek, ślubu i zaręczyn, to jednak za jego pomocą możemy wyrazić też miłość do mamy. Poniżej prezentujemy biżuterię ze szlachetnych kruszców, która będzie świetnym prezentem na Dzień Matki.

Serce – symbol nie tylko romantycznej miłości

Po dziś dzień trudno jest określić prawdziwe pochodzenie symbolu serca, które jednoznacznie kojarzy nam się z miłością, mimo że nie przypomina kształtem prawdziwego ludzkiego organu. Serce w takiej formie, często wypełnione czerwonym bądź różowym kolorem, towarzyszy nam praktycznie wszędzie, zwłaszcza podczas wydarzeń, w których miłość romantyczna gra główną rolę, np. Walentynek czy ślubów. Symbol serca jest szalenie rozpoznawalny, więc często można go znaleźć także na przedmiotach codziennego użytku. Ubrania i dodatki do garderoby, akcesoria kuchenne, akcesoria biurowe czy sprzęty wnętrzarskie z motywem serca to już standard na rynku. Dlatego nie jest dla nas zaskoczeniem widok pięknej, szlachetnej biżuterii, ozdobionej elementami w kształcie serca.

Obraz
© Materiały prasowe | Apart

Jednak serce to nie tylko symbol miłości romantycznej. Niewielki przedmiot z tymże motywem może być również świetnym prezentem na Dzień Matki. Chyba nikt nie zaprzeczy, że miłość rodzicielska jest jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka, a mama to pierwsza najważniejsza osoba. Biżuteria z sercem może być wyrazem wdzięczności za trud i poświęcenie w wychowaniu.

Jaką biżuterię wybraliśmy?

W naszym zestawieniu znalazła się biżuteria wykonana ze szlachetnych kruszców, która zawiera elementy w kształcie serca. Wybraliśmy zarówno srebro, jak i żółte i białe złoto. Niektóre propozycje są wysadzane cyrkoniami, inne – nieco droższe, ale równie piękne – mają szlachetne kamienie, np. topaz i diament, które z racji swojej elegancji pasować będą zwłaszcza mamom w dojrzałym wieku. Zestawienie to obejmuje kolczyki, zawieszki do łańcuszków, bransoletki oraz pierścionki.

Obraz
© Fotolia