Trwa ładowanie...
kartka
PCE
14-11-2021 10:29

Wywiesili kartkę w toalecie w firmie. Wielu rozbawiła

Zabawna kartka w toalecie pojawiła się w jednej z korporacyjnych łazienek. Internauci są zachwyceni inteligentnym komunikatem. W komentarzach podzielili się też swoimi obserwacjami.

Karta w toalecie rozbawiła internautów Karta w toalecie rozbawiła internautów Źródło: Getty Images, fot: Andrey Zhuravlev
d1towdr

Kartki na klatkach w blokach to już niemal standard. Taki sposób komunikacji pozwala niektórym powiedzieć to, co naprawdę myślą o sąsiedzkich wybrykach. W korporacjach wydrukowane komunikaty najczęściej można spotkać w toalecie lub kuchni.

Kartka w toalecie w korporacji

Ostatnio na popularnej stronie na Facebooku "Mordor na Domaniewskiej" pojawiło się zabawne zdjęcie. - Da się w inteligentny sposób napisać kartkę tłumaczącą "co wrzucamy do kibla, a czego nie". Na dodatek oprawiono ją bardzo elegancko. Ja dzięki wizycie w tej toalecie poznałem definicję "Monofagizmu" - czytamy.

d1towdr

Kartka została oprawiona w złotą ramkę. Komunikat zawarty na kartce jest naprawdę zabawny i napisany w inteligentny sposób. "Nasza toaleta jest monofagiem. Toleruje tylko papier toaletowy. Ręczniki papierowe, płatki kosmetyczne oraz inne odpadki proszę wrzucać do kosza na śmieci".

Poniżej wyjaśniono, czym jest monofagizm.

"Monofagizm - najwyższa forma specjalizacji pokarmowej organizmów, polegająca na spożywaniu jako pokarmów organizmów tylko jednego gatunku".

Daj się odmienić. Monika i Krzysztof – małżeńskie przemiany

Najzabawniejsze kartki w toaletach

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci pisali, z jakimi kartkami spotkali się w swoich firmach lub innych miejscach. "Prosimy ze spłuczką obchodzić się delikatnie, gdyż jest wrażliwa na dotyk" - opublikował zdjęcie jeden z internautów. "Ja raz widziałem politykę jakości firmy, ale zdjęcia nie zrobiłem" - napisał ktoś inny. "Szczotka nie granat, ręki nie urwie".

Pojawiły się też komentarze w zupełnie innym tonie. Niektórzy nie rozumieją zasadności wieszania tego typu komunikatów, bo sprzątanie po sobie wydaje się oczywistością. Teoretycznie tak, ale w praktyce wszyscy wiemy, jak jest.

d1towdr

"Żałosne, żeby trzeba było takim tłumaczyć jak korzystać z toalety... Kiedyś weszłam do kabiny po jednej "koleżance". Oczywiście pani wykształcona i dorosła nie wpadła na pomysł, aby zamiast przykrywać wszystko toną papieru, po prostu spuścić wodę", "Fajne, ale zależy jaki target, niektórzy nie czytają tych śmiesznych literek".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

d1towdr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1towdr