Blisko ludziWyznaj miłość w nietypowy sposób

Wyznaj miłość w nietypowy sposób

Wyznaj miłość w nietypowy sposób
Źródło zdjęć: © Shutterstock

20.08.2015 10:35, aktual.: 20.08.2015 12:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

20 sierpnia obchodzimy Dzień wyznawania miłości. To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

20 sierpnia obchodzimy Dzień wyznawania miłości. To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce, jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

„Kocham cię…”

Ile związków, tyle pomysłów na wyznanie miłości. Kiedy jest idealna pora na wypowiedzenie „kocham cię”? Tego z dużą dozą prawdopodobieństwa nie wiedzą nawet małżonkowie z długoletnim stażem. Kiedy jednak wyczujemy, że warto określić to, co czujemy do drugiej osoby, można pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym sposobie wyrażenia emocji.

Malarz słowa

W świecie, w którym do komunikacji używamy aplikacji mobilnych, zapominamy o instytucji, jaką jest klasyczny list. Kilka słów płynących prosto z naszego serca zostanie z pewnością lepiej przyjętych, kiedy nasza druga połówka przeczyta je napisane własnoręcznie na kartce papieru, a nie na ekranie smartfona.

Na pilota

Technologia idzie do przodu, dlaczego więc nie iść razem z nią? W historii zdarzały się oświadczyny, czy zwykłe wyznania miłości, które były komunikowane za pomocą banneru przyczepionego do samolotu. A może warto skusić się na nieco mniejszy samolot – dron, który wyląduje on koło naszej wybranki z kwiatami? O takim wyznaniu uczuć z pewnością będzie głośno!

Gotowanie

Czasami mawiamy: „Facet, który twierdzi, że miejsce kobiety jest w kuchni, nie wie, co z nią robić w sypialni”. Mało rzeczy tak zbliża, jak tworzenie czegoś wspólnie, od zera. Warto do menu włączyć afrodyzjaki np. ostrygi lub banana w czekoladzie. Szczególnie to drugie danie powinno rozpalić Waszą wyobraźnię, a przecież konsumpcja nie musi ograniczać się tylko jedzenia przy stole.

Zostań reżyserem

Jeżeli już musisz cały czas używać smartfona, wykorzystaj go z pożytkiem dla swojego związku. Nagraj krótki film dla drugiej połówki i wyślij go, nawet w środku dnia. Nic tak nie rozweseli, jak miłosne wyznanie w czasie ciężkiej lub nudnej pracy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa podziękowania za takie wyznanie nie będą miały końca.

Bądź Świętym Mikołajem

Oczywiście nie dosłownie, ale małe prezenty, połączone z wyznaniem „kocham cię” zbliżą Was jeszcze bardziej. Co może być takim prezentem? Zdecydowanie coś, co druga połówka lubi. Film, płyta ulubionego zespołu, a może warto pomyśleć o wspólnych przyjemnościach i zaproponować szaleństwa z użyciem żeli intymnych, np. Durex Play? Liczba pomysłów jest nieskończona.

To tylko kilka propozycji sposobów na spędzenie Dnia wyznawania miłości. Najwięcej pomysłów jest w Waszych głowach, bo to Wy znacie najlepiej swoją drugą połówkę. Warto postarać się bardziej niż zwykle. Nie macie nic do stracenia, a możecie jeszcze bardziej rozpalić ogień w Waszym związku!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także