Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
Seks i Związki

Wyznaj miłość w nietypowy sposób

20 sierpnia obchodzimy Dzień wyznawania miłości. To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?
Share
Wyznaj miłość w nietypowy sposób
Źródło: Shutterstock
d3epfa8

20 sierpnia obchodzimy Dzień wyznawania miłości. To idealny moment, żeby powiedzieć naszej drugiej połówce, jak bardzo jest dla nas ważna i co do niej czujemy. Może warto przygotować na tę okazję coś niecodziennego?

„Kocham cię…”

Ile związków, tyle pomysłów na wyznanie miłości. Kiedy jest idealna pora na wypowiedzenie „kocham cię”? Tego z dużą dozą prawdopodobieństwa nie wiedzą nawet małżonkowie z długoletnim stażem. Kiedy jednak wyczujemy, że warto określić to, co czujemy do drugiej osoby, można pomyśleć o nieco bardziej kreatywnym sposobie wyrażenia emocji.

d3epfa8

Malarz słowa

W świecie, w którym do komunikacji używamy aplikacji mobilnych, zapominamy o instytucji, jaką jest klasyczny list. Kilka słów płynących prosto z naszego serca zostanie z pewnością lepiej przyjętych, kiedy nasza druga połówka przeczyta je napisane własnoręcznie na kartce papieru, a nie na ekranie smartfona.

Na pilota

Technologia idzie do przodu, dlaczego więc nie iść razem z nią? W historii zdarzały się oświadczyny, czy zwykłe wyznania miłości, które były komunikowane za pomocą banneru przyczepionego do samolotu. A może warto skusić się na nieco mniejszy samolot – dron, który wyląduje on koło naszej wybranki z kwiatami? O takim wyznaniu uczuć z pewnością będzie głośno!

d3epfa8

Gotowanie

Czasami mawiamy: „Facet, który twierdzi, że miejsce kobiety jest w kuchni, nie wie, co z nią robić w sypialni”. Mało rzeczy tak zbliża, jak tworzenie czegoś wspólnie, od zera. Warto do menu włączyć afrodyzjaki np. ostrygi lub banana w czekoladzie. Szczególnie to drugie danie powinno rozpalić Waszą wyobraźnię, a przecież konsumpcja nie musi ograniczać się tylko jedzenia przy stole.

Zostań reżyserem

Jeżeli już musisz cały czas używać smartfona, wykorzystaj go z pożytkiem dla swojego związku. Nagraj krótki film dla drugiej połówki i wyślij go, nawet w środku dnia. Nic tak nie rozweseli, jak miłosne wyznanie w czasie ciężkiej lub nudnej pracy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa podziękowania za takie wyznanie nie będą miały końca.

d3epfa8

Bądź Świętym Mikołajem

Oczywiście nie dosłownie, ale małe prezenty, połączone z wyznaniem „kocham cię” zbliżą Was jeszcze bardziej. Co może być takim prezentem? Zdecydowanie coś, co druga połówka lubi. Film, płyta ulubionego zespołu, a może warto pomyśleć o wspólnych przyjemnościach i zaproponować szaleństwa z użyciem żeli intymnych, np. Durex Play? Liczba pomysłów jest nieskończona.

To tylko kilka propozycji sposobów na spędzenie Dnia wyznawania miłości. Najwięcej pomysłów jest w Waszych głowach, bo to Wy znacie najlepiej swoją drugą połówkę. Warto postarać się bardziej niż zwykle. Nie macie nic do stracenia, a możecie jeszcze bardziej rozpalić ogień w Waszym związku!

d3epfa8

Podziel się opinią

Share
d3epfa8
d3epfa8