Blisko ludziWyznanie Michała Wiśniewskiego. Mówi o życiu intymnym z żoną Polą

Wyznanie Michała Wiśniewskiego. Mówi o życiu intymnym z żoną Polą

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Źródło zdjęć: © AKPA | Karol Makurat

15.08.2021 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski ma pojemne serce, ale kobietom potrafi je złamać. Za nim cztery nieudane małżeństwa, ostatnie rozwiązał z dnia na dzień. Teraz jest w relacji z Polą, z którą doczekał się syna.

Żonami Michała Wiśniewskiego były kolejno: Magda Femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner, z którą to rozstał się praktycznie z dnia na dzień, a ona sama była zaskoczona tą decyzją. Aktualnie piosenkarz odnajduje szczęście u boku fotografki Poli, z którą również wziął ślub i doczekał się potomka.

Nałóg, który ciężko było mu zwalczyć

Michał Wiśniewski walczył z alkoholizmem, był też hazardzistą. "Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami, no i w trakcie, naprawdę ja piłem bardzo, bardzo dużo" - mówił wokalista w programie "Raport". Piosenkarz nie radził sobie z codziennością. Mówił, że ręce trzęsły mu się tak, że nie był w stanie posłodzić sobie herbaty. Zaczął oszukiwać sam siebie, a kiedy dotarł do punktu wyjścia, stwierdził, że musi dać sobie pomóc. Artysta poddał się zabiegowi, który polega na wszyciu disufarinu pod mięsień pośladkowy. Choć metoda ta jest kontrowersyjna, jemu pomaga. Od sześciu lat nie pije.

Dziś muzyk otwarcie mówi o swoich problemach. Zdradza też wiele szczegółów ze swojej prywatności. Wiosną zeszłego roku okazało się, że Michał jest już po kolejnym ślubie. Artysta pochwalił się związkiem z Polą.

Życie zawodowe rozkwitło

Wraz z nowym związkiem rozkwitło też życie zawodowe Wiśniewskiego. Regularnie gra koncerty, często można zobaczyć go na festiwalach. Wcześniej to ciągła praca, adrenalina, stres wpędziły go w uzależnienie. Jak teraz radzi sobie z tym lider zespołu "Ich Troje"?

W rozmowie z portalem Pomponik wyznał, że seks z żoną to dla niego najlepszy afrodyzjak.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także