Trwa ładowanie...

Wzruszające zdjęcie obiegło świat. Uwieczniono przepiękny moment narodzin

Ciąża i narodziny dziecka to wyjątkowy czas dla rodziców. Emocje, które towarzyszą przy tych momentach są niepowtarzalne i zapadają w pamięć na całe życie. Szczególnie, jeśli rodzice oczekują przyjścia na świat tzw. tęczowego dziecka. Wówczas odczuwana jest ulga oraz niewyobrażalne szczęście.

Narodziny dziecka są niepowtarzalną chwilą.Narodziny dziecka są niepowtarzalną chwilą.Źródło: 123RF
d31bdle
d31bdle

Często na sali porodowej znajduje się fotograf, który uwiecznia wyjątkowe chwile dla rodziców. Zdecydowanie dużo emocji wywołują historie dotyczące narodzin długo wyczekiwanych dzieci, szczególnie jeśli pojawiają się po wcześniejszej utracie. Każda z tych opowieści wzrusza do łez i daje nadzieję innym.

Pierwsze chwile z dzieckiem

Hunter Madden razem z żoną Hope długo czekali na narodziny wyczekiwanego dziecka. Przeżyli poronienie, co zachwiało ich nadzieją na szczęśliwe rozwiązanie w przyszłości. Na szczęście w marcu 2017 roku powitali na świecie zdrową córeczkę Evelynn, czyli swoje pierwsze tęczowe dziecko. Po narodzinach mężczyzna został sfotografowany, gdy trzymał na rękach upragnioną pociechę.

Wzruszające zdjęcie Huntera z córką szybko obiegło świat. Niedawno razem z żoną doczekał się synka. Także i tym razem małżeństwo poprosiło tę samą fotografkę o przybycie. Kobieta jeszcze raz uwieczniła wspaniałe chwile i cały wachlarz emocji. Reakcja Huntera wywołuje uśmiech na twarzy i łzy wzruszenia.

d31bdle

"To opowieść o mamie i tacie, którzy wiele przeszli, aby powitać na świecie dziecko. Tatuaż na klace piersiowej został wykonany po pierwszym poronieniu, a teraz jego córka kładzie na nim swoją słodką głowę. Oboje triumfują" - napisała fotografka pod zdjęciem z 2017 roku.

Leilani Rogers, czyli wspomniana fotografka, opowiedziała o swoich odczuciach, jakie towarzyszyły jej podczas wizyty na porodówce z Hunterem i Hope za pierwszym razem. Przyznała, że był to dla niej zaszczyt, że mogła przebywać z nimi w tak niezwykłym momencie. Rogers zaznaczyła również, że zdawała sobie sprawę z tego, że była świadkiem cudownego zdarzenia, dlatego z radością fotografowała rodziców i dziecko.

Tęczowe dzieci rodzą się po wcześniejszych poronieniach albo po tym, gdy rodzice stracili poprzednie potomstwo. Tęcza symbolizuje nadzieję – w końcu po ulewie przychodzi czas na słońce. Dla wielu kobiet ciąża po stracie dziecka jest bardzo trudna, bo cały czas towarzyszy im lęk oraz niepokój, że znowu stanie się coś złego.

d31bdle
zdjęcie ojca z dzieckiem Facebook.com
Hunter Madden z córką Evelynn.Źródło: Facebook.com
ojciec z dzieckiem Facebook.com
Hunter Madden z synkiem.Źródło: Facebook.com

Dlaczego kobiety zostają policjantkami? Powodem często są rodzinne dramaty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d31bdle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31bdle