GwiazdyDominika Kulczyk przeżywa kryzys w związku? Relacja z aktorem wisi na włosku

Dominika Kulczyk przeżywa kryzys w związku? Relacja z aktorem wisi na włosku

Dominika Kulczyk podobno przeżywa kryzys w związku.
Dominika Kulczyk podobno przeżywa kryzys w związku.
Źródło zdjęć: © AKPA
22.03.2021 11:48

Wiele razy w sieci pojawiały się doniesienia o związku Dominiki Kulczyk i Pawła Deląga. Przed laty byli razem, ale rozstali się po kilku miesiącach. Latem 2020 roku zaczęto snuć kolejne domysły na temat odnowionej relacji pary, ale jak się okazuje, znowu przechodzą dość poważny kryzys.

Dominika Kulczyk to wzięta bizneswoman, która zajmuje się także działalnością społeczną oraz reportażami dotyczącymi wykluczonych osób. Z kolei Paweł Deląg to znany aktor, który największy szczyt popularności ma już za sobą, ale wciąż od czasu do czasu pojawia się w produkcjach polskich i rosyjskich. Od kilku lat trwają żywe dyskusje na temat związku pary, a tabloidy ścigają się w przekazywaniu kolejnych rewelacji.

Domniemany kryzys w związku Kulczyk

W przeszłości Dominika Kulczyk była żoną Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci: Jeremiego i Weroniki. Małżeństwo zakończyło się w 2013 roku. Paweł Deląg zaś był kojarzony z wieloma kobietami, lecz z żadną z nich nie zdecydował się na ślub. Ma syna Pawła juniora ze związku z aktorką Katarzyną Gajdarską.

Romantyczna relacja Kulczyk i Deląga była szeroko komentowana w sieci. Jednak obydwoje pilnie strzegą prywatności, dlatego nigdy nie wypowiadali się o relacji, która ich łączy. Najwięcej zainteresowania wzbudzali 5 lat remu, gdy kilkukrotnie pojawili się przy okazji różnych imprez. Rozstali się po kilku miesiącach, ale wygląda na to, że para dała sobie kolejną szansę.

Jeśli wierzyć doniesieniom zawartym w "Dobrym Tygodniu", relacja milionerki i aktora wcale nie jest idealna. Podobno znowu dopadł ich kryzys, który jest spowodowany pracą. W końcu Kulczyk należy do bardzo zapracowanych kobiet - zajmuje się wieloma projektami, a także często podróżuje do dalekich krajów. Z kolei aktor gra w zagranicznych produkcjach, dlatego cały czas obydwoje są w rozjazdach.

Podobno to właśnie u boku Kulczyk Deląg postanowił się ustatkować. Aktor marzy o pełnej stabilizacji, ale życie na odległość mu nie służy. Obok gwiazdora i filmowego amanta kręci się zawsze grono pięknych kobiet, co nie podoba się milionerce.

"Sądził, że zeszły rok przyniesie mu stabilizację, że pięćdziesiąte urodziny to ostatnie, które spędził samotnie, ale znowu rzucił się w wiry pracy, co jak przyznaje, jest jego panaceum na osobiste rozterki" - czytamy w tygodniku.

Na razie niewiele więcej wiadomo o związku Kulczyk i Deląga. Być może w najbliższym czasie w końcu zabiorą głos w tej sprawie.

Źródło artykułu:WP Kobieta