XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już 18. raz spotkamy się z państwem na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie! Tegoroczne, pełne emocji show wypełniają pokazy najlepszych na świecie artystów cyrkowych. Swoją obecnością zaszczycą nas laureaci prestiżowych Festiwali Sztuki Cyrkowej, w tym tego najważniejszego – Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo.

Zobacz także: Rosjanka przeszła po linie i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa

1 / 7

Atrakcyjny program

Obraz
© Materiały prasowe

W programie m.in.: Motory w kuli śmierci – Diorios (Brazylia), człowiek „kula armatnia” (Brazylia), akrobaci na odskoczniach – Cretu Brothers (Rumunia), Russian Swing – Adrenaline Team (Ukraina), akrobaci na trampolinie – Adrenaline Team (Ukraina), ekwilibrystyka – Bazan Sisters (Włochy), ekwilibrystyka na trapezie – Elizabeth Axt (Węgry), clown Don Christan (Austria), pokaz psów – Duo Szeibe (Polska), pokaz koni ze stajni szwedzkiego Cyrku Olympia, pokazy wielbłądów, krów i lam oraz Wielkie Show Iluzji w wykonaniu Kamila Zalewskiego i jego zespołu.

2 / 7

Najwyższy poziom

Obraz
© Materiały prasowe

XVIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej to widowisko na najwyższym światowym poziomie, pełne pozytywnych emocji, zaskoczenia, śmiechu i dobrej zabawy!

3 / 7

Wystąpią światowe gwiazdy

Obraz
© Materiały prasowe

Plejada gwiazd, które wystapią w festiwalowym programie to artyści, którzy całe swoje życie poświęcają sztuce cyrkowej. W wielu przypadkach to osoby związane z cyrkiem od kilku a nawet kilkunastu pokoleń.

4 / 7

Rozrywka w samym centrum stolicy

Obraz
© Materiały prasowe

Festiwal trwa od 23 września do 22 października w Warszawie. Tuż obok centrum handlowego Wola Park na wszystkich zainteresowanych czeka moc atrakcji.

5 / 7

Cyrk Zalewski

Obraz
© Materiały prasowe

Na szaloną przygodę zaprasza wszystkich Cyrk Zalewski, którego tradycja towarzyszy nam od pokoleń. Niezwykła przygoda zaczęła się już 7 pokoleń wcześniej, kiedy to pradziadkowie, dziadkowie, a potem rodzice zakładali swoje cyrki lub występowali jako artyści cyrkowi. Cyrk dziadków o nazwie Cyrk Harriego jeździł po terenach Polski, Czech i Rosji. Babcia Anna Nowotna była tancerką oraz zajmowała się woltyżerką na koniach, a dziadek Rudolf Nowotny prócz akrobacji i tresury przeróżnych zwierząt brał udział w modnych wówczas walkach zapaśniczych.

6 / 7

Rodzinny biznes i pasja

Obraz
© Materiały prasowe

Ciocia Anna była ekwilibrystką na linie, a ojciec antypodystą (żonglerka nogami) i treserem koni. Cyrk to nasze życie i nasze hobby nie tylko z wyboru!

7 / 7

Wybierzecie się?

Obraz
© Materiały prasowe

Koniecznie podzielcie się wrażeniami!

festiwalrozrywkamagia

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)