Blisko ludziYoutuberka mówi o najgorszych trendach 2021 roku. "Powinny przejść do historii"

Youtuberka mówi o najgorszych trendach 2021 roku. "Powinny przejść do historii"

Youtuberka mówi o najgorszych trendach 2021 roku
Youtuberka mówi o najgorszych trendach 2021 roku
Źródło zdjęć: © YouTube.com
16.01.2022 15:07

Youtuberka Ania Guellard w swoim najnowszym filmiku wskazała na kilka modowych trendów z 2021 roku, które jej zdaniem są zupełnie nietrafione i w nowym roku powinny już odejść w zapomnienie. Wśród nich znalazły się między innymi spodnie z wszytymi stringami oraz kolorowe, akrylowe pierścionki.

Ania Guellard na swoim kanale na platformie YouTube ma już obecnie 157 tysięcy subskrybentów. Publikowany przez nią kontent dotyczy głównie tematyki modowej i urodowej. W jednym w filmików przymierzała na przykład ubrania marki Lemiss Julii Wieniawy, a w innym testowała kosmetyki dostępne w sklepach Biedronka. 

Teraz Ania Guellard postanowiła wziąć pod lupę trendy modowe, które królowały w 2021 roku i wyłonić najgorsze z nich. Oczywiście przed omówieniem zestawienia zaznaczyła, że jest to jej subiektywna opinia.

Spodnie z wszytymi stringami

Trendem, którego youtuberka nie potrafi zrozumieć, są spodnie z wszytymi stringami. Jej zdaniem wygląda to nieestetycznie, a wręcz wulgarnie. 

– Spodnie z wszytymi stringami – przede wszystkim chciałabym się zapytać, kto to wymyślił, po co to komu i czy nikt nie widzi, jak to wygląda przede wszystkim wulgarnie, nieładnie? Gdzie to w ogóle nosić? To jest nawiązanie do lat dwutysięcznych, gdzie rzeczywiście nosiło się dresy czy po prostu spodnie i znad nich wystawały majtki, właśnie najczęściej stringi – wyjaśniła Guellard. 

Kobieta zwróciła również uwagę, że rok 2021 był w pewnym sensie powrotem do początków lat dwutysięcznych i tamtejszej mody. Na ulice na nowo powróciły spodnie z bardzo niskim stanem i gołe brzuchy, co lansowała światowej sławy modelka Bella Hadid. 

Akrylowe pierścionki

Kolejnym trendem, który zdecydowanie nie przypadł Ani Guellard do gustu, jest noszenie kolorowych, akrylowych pierścionków. Jej zdaniem jest to rodzaj biżuterii przywodzący na myśl dziecinne przebieranki. 

– Akrylowe kolorowe pierścionki – nie mamy pięciu lat, nie będziemy mieć już pięciu lat. (…) Jeżeli jesteście dorosłymi ludźmi w wieku powyżej 15. roku życia, powiedziałabym, to darujcie sobie kolorowe, akrylowe pierścionki, bo naprawdę nie jesteśmy w przedszkolu – stwierdziła youtuberka. 

W zestawieniu najgorszych trendów 2021 roku Ani Guellard znalazło się również łączenie mnóstwa kolorów i wzorów, BBL (brazilian butt lift) fashion oraz nylonowe torebki. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta