Trwa ładowanie...
d1dl5p2

Zamachowski, Żukowski, Krawczyk. Tyle mają płacić na swoje dzieci

Alimenty to trudny temat, również dla znanych osób. Jedni płacą po kilka, nawet kilkanaście tysięcy złotych, inni migają się od płacenia na dzieci i chodzą po sądach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Zamachowski latami płacił 18 tys. złotych miesięcznie
Zbigniew Zamachowski latami płacił 18 tys. złotych miesięcznie (East News)
d1dl5p2

"Fakt" podał stawki, jakie płacą lub nie płacą na utrzymanie swoich dzieci Zbigniew Zamachowski, Bartosz Żukowski, Kostek Joriadis, Michał Wójcik i Mikołaj Krawczyk. Pierwszy przez wiele lat co miesiąc musiał przekazywać byłej żonie i matce jego czworga dzieci 18 tys. złotych. Na początku grudnia 2018 r. para doszła do porozumienia i Zamachowskiemu pozwolono na płacenie 12 tys. złotych.

2,5 tys. złotych miesięcznie, a od niedawna 3 tys. powinien dawać Bartosz Żukowski, słynny Waldek Kiepski. Jego była żona twierdzi jednak, że nie zapłacił jeszcze ani złotówki. Aktor broni się twierdząc, że co miesiąc kupuje córce ubrania, opłaca szkołę i zabiera ją do dentysty. Jego zdaniem, to wystarczy.

3 tys. złotych na utrzymanie bliźniąt łoży Mikołaj Krawczyk. Dzieci są owocami związku z Anetą Zając, dawną koleżanką z planu serialu "Pierwsza Miłość". Gwiazdor od dawna ubiega się jednak o zmniejszenie kwoty. Między rodzicami trwa spór sądowy.

d1dl5p2

Przed sądem spierają się także córka Kasi Kowalskiej Ola i Kostek Joriadis. Ojciec 21-latki został pozwany o alimenty i przegrał ze swoją latoroślą. Alimenty wynoszą 4 tys. złotych, ale dziewczyna nie może ich wyegzekwować. Joriadis zasłania się tym, że nie wiedział o założonej przeciwko niemu sprawie, a i kwota alimentów przekracza jego możliwości. Oboje czekają na kolejny termin rozprawy.

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dl5p2

Podziel się opinią

Share
d1dl5p2
d1dl5p2