Blisko ludziNauczycielka miała romans z 15-letnim uczniem. Później nakłaniała go do usunięcia erotycznych wiadomości

Nauczycielka miała romans z 15‑letnim uczniem. Później nakłaniała go do usunięcia erotycznych wiadomości

Nauczycielka oskarżona o związek z 15-letnim uczniem
Nauczycielka oskarżona o związek z 15-letnim uczniem
Źródło zdjęć: © Facebook.com

21.01.2021 19:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brytyjka Kandice Barber jest oskarżona o stosunek płciowy z osobą małoletnią. Po tym, jak jej romans wyszedł na jaw, nauczycielka nakłaniała swojego 15-letniego ucznia do usunięcia erotycznych materiałów z telefonu: poprosiła, aby wykasował wiadomości i wideo, które mu wysyłała.

Jak podaje "The Sun" sąd przesłuchał w czwartek oskarżoną nauczycielkę oraz dyrektorkę szkoły, w której pracowała i do której uczęszczał jej 15-letni kochanek. Kandice Barber miała uprawiać seks z uczniem w miejscach publicznych, m.in. na podjeździe swojego domu. Miała też wysyłać chłopakowi erotyczne wiadomości. 

Zeznania dyrektorki 

Dyrektorka zeznała, że we wrześniu 2020 roku pojawiły się w szkole pierwsze plotki o romansie nauczycielki z uczniem. 15-latek wezwany na dywanik powiedział, że słyszał o pogłoskach, ale są one wyssane z palca. Później przekazał, że Kandice Barber mówiła mu, że jest z nim w ciąży, dlatego bał się komukolwiek zwierzyć.

Kiedy sprawa stała się niewygodna dla 35-latki, kazała chłopakowi usunąć sprośne smsy i filmiki, które mu przesyłała. Jednak w styczniu 2021 roku informacje o romansie pedagog i nastolatka nie ustawały. Sprawą zainteresowała się policja. W toku śledztwa 35-latka przyznała się do uprawiania seksu z uczniem.

Kobieta została aresztowana. Nauczycielka oprócz tego, że współżyła z nieletnim, odpowie za przesyłanie mu erotycznych nagrań. Na jednym z nich kobieta leżała na łóżku w otoczeniu gadżetów i zaspokajała się seksualnie. 

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1147)
Zobacz także