GwiazdyDorota Gardias znów boi się koronawirusa. "Mam coraz mniej przeciwciał"

Dorota Gardias znów boi się koronawirusa. "Mam coraz mniej przeciwciał"

Dorota Gardias
Dorota Gardias
Katarzyna Pawlicka

21.01.2021 08:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Gardias była jedną z pierwszych polskich gwiazd, które publicznie poinformowały o zachorowaniu na COVID-19. Choć do szpitala trafiła już we wrześniu, do dziś zmaga się z konsekwencjami choroby. Teraz zabrała głos w sprawie szczepień.

Koronawirusem Gardias zaraziła się od swojej córeczki. O ile dziewczynka przeszła chorobę łagodnie, o tyle jej mama musiała zostać poddana hospitalizacji.

Pogodynka jest już zdrowa, ale wciąż boryka się z dolegliwościami związanymi z COVID-19. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdradziła, że nadal wypadają jej włosy. Podkreśliła również, że to jeden z najpowszechniejszych skutków ubocznych.

Pani Dorota zdradziła również, że od początku poważnie podchodziła do pandemii. Niestety, jej córka zaraziła się koronawirusem w szkole.

"Uważałam się za osobę zdrową"

- W życiu się tego nie spodziewałam. Myślałam, że najgorsze przeszłam i już wychodzę na prostą. W momencie, kiedy pojawił się ból w plecach i wylądowałam na SOR-ze okazało się, mam w płucach zmiany covidowe. W ogóle się tego nie spodziewałam. Jestem osobą, która dba o siebie, jest aktywna, zdrowo się odżywiamy. Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, regularnie robię sobie badania, nigdy nic w tych badaniach złego nie wychodziło. Uważałam się za osobę zdrową – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodała także, że ma coraz mniej przeciwciał i zaczęła obawiać się ponownego zachorowania. Podkreśliła też, że zamierza się szczepić w pierwszym możliwym terminie.

Przygodę z show-biznesem Gardias rozpoczęła od konkursów piękności: W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. W tym samym roku wystartowała również w konkursie Miss Polonia.

Ze stacją TVN, z którą do dziś kojarzona jest najmocniej, pogodynka rozpoczęła współpracę w 2006 roku. Od tej pory regularnie możemy oglądać ją na antenie: także w roli uczestniczki programów rozrywkowych: ”Tańca z gwiazdami” czy ” Azji Express” .

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)