Trwa ładowanie...

Zapisujemy w nim zadania i tajemnice. Pięć notesów, z którymi nie będziesz chciała się rozstawać

Nowy rok to też noworoczne postanowienia. Gdzie je zanotować? Czasem mamy również po prostu potrzebę przelać myśli na papier, a nierzadko musimy coś zapisać, by nie zapomnieć. Pokazujemy kilka notatników, które spełnią oczekiwania i kosztują niewiele.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wraz z przyjściem nowego roku najczęśćiej wymieniamy notatnik na nowy
Wraz z przyjściem nowego roku najczęśćiej wymieniamy notatnik na nowyŹródło: Shutterstock.com
d4671co

Notes przyda się każdemu. Powinien jednak pasować do właściciel. Przede wszystkim okładka powinna odzwierciedlać jego zainteresowania czy gust. Drugim aspektem, który podlega rozważeniu, jest rodzaj oprawy – czy jest twarda czy miękka. Części z nas zależy, by notatnik był lekki, bo i tak mamy sporo w torebce. Inni stawiają zaś na trwałość. Osoby dbające o detal zwrócą uwagę na jakość papieru.

Zacznijmy od najsłodszego modelu. To notatnik w rozmiarze A5 z popularnym kotem Pusheenem na okładce. Postać jest wykonana z cienkiego pluszu.

Zapłacimy za niego mniej niż 35 zł. Za co konkretnie Za twardą oprawę, podwójną czerwoną linię, dzięki której nasze zapiski będą mniej chaotyczne.

Jeśli pluszowy kotek to nie do końca twoja bajka, może spodoba ci się notatnik z poważniejszym wzorem - kwitnącym drzewem. Kosztuje więcej (68 zł), ale ma więcej stron - poliniowanych, gładkich i wykonanych z papieru bezkwasowego, idealnego do atramentu. Sama okładka jest złocona i tłoczona.

d4671co

Notatnik zawiera wstążkę, którą możesz zaznaczyć konkretne strony.

Teraz propozycja dla tych, którzy lubią klasykę - czarny notes znanej firmy Moleskine. Jego cena wynosi 77 zł. Mimo że ma miękką oprawę, przez co jest wyjątkowo lekki, jest odporny na zniszczenia. Jego atutem jest dodatkowa kieszonka. Jest zamykany na gumkę, dołączona jest do niego też materiałowa zakładka, w pasującym do okładki kolorze.

Kolejny model przyciąga wzrok. To notes ze średniowiecznym wzorem. Ma 192 strony, twardą oprawę, zakładkę, a kosztuje niecałe 70 zł

Nie tylko notatnik

Książka z niezapisanymi książkami nie musi pełnić funkcji jedynie notatnika czy pamiętnika, może być też miejscem na przepisy. Za mniej niż 27 zł kupimy przepiśnik z sześcioma przekładkami tematycznymi i sześcioma dwustronnymi kieszonkami.

d4671co

Notes jest 160-stronicowy, a kolejne 80 stron to miejsce do wklejania przepisów. Ponadto, do niego dołączono dwa arkusze naklejek do przyklejania przepisów, mini poradnik i dziesięć przepisów z kulinarnego bloga.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4671co

Podziel się opinią

Share
d4671co
d4671co